synowie
GWIAZDY

Synowie Małgosi Rozenek-Majdan w komplecie! Opublikowała piękne zdjęcia!

Małgosia Rozenek-Majdan została niedawno po raz trzeci mamą. Gwiazda TVN urodziła kolejnego synka – Henryka.

Opublikowała piękne zdjęcia

10 czerwca Małgosia Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław Majdan zostali rodzicami. Dla Goni jest to już trzecie dziecko, z kolei Radek dopiero zadebiutował w roli taty, z czego jest niezwykle dumny.

Mimo iż gwiazda TVN jest dopiero 5 dni po porodzie, w ferworze codziennych obowiązków znajduje czas na to, żeby napisać do swoich fanów i pokazać im zdjęcia swojego maleństwa.

synowie
IG

W weekend Małgosia wstawiła do sieci zdjęcia, na których możemy zobaczyć jej trzech synków – Stanisława, Tadeusza i Henryka. Urocze fotki ukazują starszych chłopców wpatrzonych w młodszego brata.

„Pierwsze dni w domu to zawsze wielka rewolucja. Jak rodziłam swoje pierwsze dziecko, to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać „jedz, kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” i tak, też robię. Te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś, a kobieta w połogu… Zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię. Za to chłopcy szczęśliwi. Trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy” – czytamy.

Komentarze fanów

Pod serią zdjęć pojawiła się lawina komentarzy od zachwyconych fanów.

„Wszystkiego dobrego dla całej rodzinki!”.

„Jaki słodziak! Pozdrawiam gorąco”.

„Starsi jacy wpatrzeni w braciszka” – pisali w komentarzach fani gwiazdy.

Uroczy obrazek?

synowie
IG

Źródło/zdjęcia: Instagram