zawadzkiej
GWIAZDY

Szczere wyznanie Marceliny ZAWADZKIEJ: pojawiły się propozycje…

Programy z udziałem Marceliny Zawadzkiej możemy oglądać na antenie TVP 2.

Jednak kariera Zawadzkiej  (30 l.) miała zupełnie inny początek. Marcelina pochodzi z Malborka i to tam w 2003 roku zdobyła tytuł Miss Nastolatek. Następnie w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia i od tej pory jej kariera ruszyła z impetem.

Obowiązki Miss

Jak się jednak okazuje, nie zawsze były to inicjatywy, w których zawadzka chciała uczestniczyć:

„– Dostałam menadżerkę, która pomogła mi kierować moją karierą i mówiła, co i gdzie. Czasami oczywiście mówi bardzo stanowczo i wtedy odkładasz swoją tożsamość na półkę i musisz być na wszystkich galach, eventach i trochę nie wiesz, o co chodzi w tym wszystkim – mówi agencji Newseria Marcelina Zawadzka.”

Potem jednak Marcelina zaczęła się pojawiać w telewizji, najpierw w roli eksperta, a następnie prowadzącej programy telewizyjne.

Pojawiły się propozycje

Czas po zwycięstwie w konkursie Miss Polonia to okres, gdy pojawiały się konkretne propozycje pracy. Marcelina szczerze mówi, że:

„– Bycie miss na pewno otwiera drzwi na nowe znajomości, do tego, żeby pracować w telewizji, żeby cię zapraszali. Wtedy zaczęli mnie zapraszać do programów (…)
to było miłe, że taka dziewczyna z Malborka nagle może iść do telewizji, ktoś ją pyta o coś i chętnie jej słucha. ”

Zobacz też: Beczułka? Tak teraz wygląda Małgosia Rozenek! (FOTO)

Nie tylko wygląd

Jak widać Marcelina potrafiła wykorzystać daną jej szansę. Bo choć początkowo uwagę zwracano głownie na jej wygląd, to z czasem dała się poznać jako sympatyczna i inteligentna prowadząca.

Obecnie Marcelinę Zawadzką możemy oglądać jako współprowadzącą „Pytanie na Śniadanie”, gdzie partneruje jej Tomasz Wolny. Marcelina pojawia się także jako gospodyni wielu innych projektów, programów realizowanych przez TVP.

 

 

na podst. newseria.pl

fot. https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/?hl=pl