CELEBRYCI

Szczere wyznanie Moniki Zamachowskiej. Powiedziała, co teraz czuje!

Od dwóch tygodni głośno jest o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Najpierw sądzono, że to Monika zmęczyła się związkiem, później okazało się, że to Zbigniew podjął decyzję o zerwaniu.

Sprawę najpierw skomentowała Monika Zamachowska [zobacz tutaj]. Później swoje oświadczenie wydał Zbyszek [tutaj].

 

Teraz, gdy emocje nieco opadły Monika Zamachowska pokusiła się o nieco gorzki wpis. Rzuca aluzję w kierunku mediów i ich oceny jej osoby praz zaistniałej sytuacji. Zamieściła swoje zdjęcie bez makijażu i zapytała:

 

To, co widać, gdy poznajesz człowieka on-line. Pytanie, czy naprawdę go/ją poznajesz…
Co o mnie wiecie po dwóch tygodniach festiwalu medialnego na mój temat? Czy wydaliście już wyrok?

 

Dalej przyznała, co teraz czuje, a jej wyznanie jest zaskakujące. Otóż Monika czuje wdzięczność. Oczywiście nie za to, co się stało, lecz za wsparcie:

 

Gdyby ktoś dzisiaj spytał, co czuję, powiedziałabym: wdzięczność. Są wokół mnie ludzie, którzy mnie wspierają, nie oceniając. To strasznie trudna sztuka, mnie samej słabo to wychodzi. Dlatego tak bardzo Wam dziękuję za wyrazy wsparcia, za otuchę, za fajne przypominanie moich mocnych stron, za pozytywną motywację. Nie znamy się, ale ja i tak Was ❤️

 

I faktycznie, także pod tym wpisem pojawiło się wiele wspierających komentarzy. Można się też domyślić, że internauci doceniają to, że w tym całym zamieszaniu Monika Zamachowska zachowała klasę.

 

Zobacz też: Agustin Egurrola znów doprowadził Roksanę Węgiel do łez! (VIDEO)

 

https://www.instagram.com/monikazamachowska/