BIZNES&POLITYKA

Szef ekipy remontowej „Nasz Nowy Dom” odszedł z pracy. Wiemy CZYM się teraz zajmuje!

„Nasz Nowy Dom” to jeden z flagowych programów stacji „Polsat”. Na antenie stacji obecny jest od 2013 roku, więc ma już 10-letnią historię.

Od samego początku prowadzącą program „Nasz Nowy Dom” jest Katarzyna Dowbor. A już od drugiego sezonu jako szef ekipy remontowej pracował Artur Witkowski. Niedawno jednak mężczyzna odszedł z pracy.

 

https://www.facebook.com/ArturWitkowskiOfficial

 

W programie „Nasz Nowy Dom” remonty domów czy mieszkań trwają dosłownie kilka dni. Każdy więc, kto miał do czynienia z różnymi ekipami remontowymi wie, że są to mało realne terminy.

Jak jednak twierdzi Katarzyna Dowbor, w polsatowskim show jest to możliwe dzięki pracy po 12-15 godzin na dobę. Tym samym wymagania wobec remonciarzy są bardzo wysokie.

 

Artur Witkowski to szef ekipy remontowej, który w programie był obecny od 2. do 18. edycji. W 2022 r. na twarzy specjalisty można było zauważyć niepokojące zmiany. Jak się okazało, na skutek zapalenia ucha, mężczyzna dostał porażenia nerwu twarzy. I choć teraz jest już zdrowy, to jednak zrezygnował z pracy.

 

Czym teraz zajmuje się szef ekipy „Nasz Nowy Dom”? Także teraz wykonuje remonty, zapewne jednak w spokojniejszym tempie, co pozwala także na zadbanie o własne zdrowie. Można się też domyślić, że dzięki programowi Witkowski na brak klientów nie narzeka.