GWIAZDY

Szok! Córka Premiera Polski zagrała w takich scenach! (VIDEO)

Politycy zazwyczaj bardzo dbają o swój wizerunek i to samo tyczy się tych rodzin. Jednak córka polskiego Premiera nie zważa na konwenanse.

Jerzy Buzek premierem był w latach 1997–2001. Jego córka Agata Buzek (44 l.) jest modelką i aktorką. Zagrała w filmach takich jak „Rewers”, „Ciemno, prawie noc”, czy „Jeziorak”.

Teraz Agatę Buzek możemy oglądać w bardzo odważnych scenach. 25 listopada na platformie NETFLIX miała miejsce premiera filmu „Erotica 2022”. Cały obraz to pięć historii wyreżyserowanych przez pięć reżyserek. W opisie producenta filmu czytamy:

 

W czasach, w których kobiety są produktami, macierzyństwo jest obowiązkiem, a seksualność jest represjonowana, pięć bohaterek zmierzy się ze środowiskiem pełnym absurdów i chorych konfrontacji, brakiem prawdziwych emocji i samotnością. Świat przedstawiony w filmie nie jest prawdziwy, lecz bardzo wiarygodny.

 

W filmie „Erotica 2022” Agatę Buzek widać w pełnej krasie. Pikanterii dodaje fakt, że jej filmowym partnerem seksualnym jest Sebastian Stankiewicz czyli Rysiek z „Barw Szczęścia”.

 

Sebastian Stankiewicz i Agata Buzek – https://www.instagram.com/sebastianstankistankiewicz/

 

W popularnym serialu Rysiek bynajmniej nie jest mistrzem finezji, sprawa jednak wygląda zupełnie inaczej w filmie „Erotica 2022″…  Zwiastun poniżej.

 

>>>Izabella Krzan bawi się w pościeli. Nie jest sama! (FOTO)

 

youtube/Netflix Polska