GWIAZDY

Szokująca decyzja Katarzyny Figury. Zobacz CO zrobiła z włosami!

Katarzyna Figura (61 l.) to aktorka znana z filmów „Pociąg do Hollywood”, „Kingsajz”, „Kiler”, „Żurek” czy „Dziewczyny z Dubaju”.

Na przestrzeni lat, aktorka zmieniała swoją fryzurę – włosy miała proste, półdługie, czasem w lokach, innym razem obcięta była „na chłopaka”. Teraz jednak Katarzyna Figura zdecydowała się na radykalną zmianę, która jest też jej manifestem.

 

https://www.instagram.com/figura_katarzyna/

 

Polska seksbomba

 

Dzięki filmom „Pociąg do Hollywood” i „Kingsajz”, Figura zyskała miano polskiej seksbomby. Pomagały w tym też blond włosy i obfity biust. Gwiazda jednak postanowiła zerwać z tym wizerunkiem oraz ze stereotypowym postrzeganiem swojej osoby.

 

>>>Olga Bołądź urodziła córkę. Dziewczynka ma nietypowe imię!

 

„Mam to w mojej wielkiej kształtnej pupie”

 

Włosy obcięła na króciutko i przemalowała je na ciemnoniebieski, niemal granatowy kolor. Przyznała, że jest znudzona byciem „wielką seksowną blondyną”:

 

JUŻ NIE JESTEM BLONDYNKĄ.

 

Znużona toksyczna męskością, zmęczona oczywistą seksualnością, znudzona zatrzaśnięciem w szufladce opisanej jako „wielka seksowna blondyna”, wbrew panującym trendom uznającym za seksowną tylko młodość, wbijam Szpilę w te idiotyzmy i ogłaszam wszem i wobec, co następuje:

 

jestem istota na wskroś seksualną. Mój wiek nie ma znaczenia. Przynajmniej dla mnie, a jak ktoś ma problem, to żegnam, bo mam to w mojej wielkiej kształtnej pupie.

 

Pociąga mnie błękit. Woda i jej bios – życie. Farbując włosy na niebiesko daję wyraz znużeniu tym, co stereotypowo kobiece i uznane za seksualne. Dryfuje powoli w stronę nowych narracji. Nowych humanistycznych trendów. I nowych opowieści.

– napisała.

 

I dodała „To be continued…” [ciąg dalszy nastąpi]. Być może więc pani Katarzyna planuje dlasze, radykalne zmiany w swoim życiu.

 

https://www.instagram.com/figura_katarzyna/

 

https://www.instagram.com/figura_katarzyna/