CELEBRYCI

Rozenek odpowiada na krytykę figury: „nie interesuje mnie Wasze zdanie!”

Małgorzata Rozenek w czerwcu 2020 r. urodziła swojego trzeciego syna – Henryka.

W czasie ciąży przybrała 36 kilogramów i po tym, jak Henio przyszedł na świat, mocno walczyła, by zrzucić wagę. Już w kilka miesięcy po porodzie, wzięła udział w programie „Rozenek cudnie chudnie”. Później nie ustawała w ćwiczeniach, stosowała dietę i z pewnością korzysta też z wielu zabiegów odchudzających czy ujędrniających.

Obecnie jednak Małgorzata Rozenek jest bardzo szczupła czy też wręcz chuda. W efekcie pod niemal każdym jej zdjęciem pojawiają się krytyczne komentarze. Dziś celebrytka ostro na nie odpowiedziała.

 

2020 v 2023 – https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Na początek nawiązała do ciałopozytywności (body positive):

 

(…)  ta cała ciałopozytywność ma obejmować różne typy sylwetki nawet te o zgrozo, szczupłe czy wręcz chude ????

 

Następnie zwróciła się do swoich obserwatorów i wprost napisała, że nie interesuje ją ich zdanie:

 

Szanuję Was jako społeczność, ale nie interesuje mnie za bardzo Wasze zdanie na temat mojego wyglądu. Wyjście z domu nawet w krótkiej mini nie jest zachęceniem Was do wyrażania opinii na temat moich nóg. Czy wyjście bez makijażu, do wyrażanie opinii o mojej twarzy ????????‍♀️ (…) opublikowanie zdjęcia na social mediach również nie spełnia tej funkcji????‍♀️

 

Dalej czytamy:

 

Nie projektujcie na mnie swoich lęków, ograniczeń, przekonań, albo zwykłego braku uprzejmości. Mam taką sylwetkę jaką chciałam i jaka mnie się podoba. Tak samo jak bedąc w ciąży bardzo podobało mi sie moje ciało o 36 kg cięższe. ???? wtedy inni, albo właśnie ci sami „martwili się” o tamto ciało.

 

Mówiąc więc wprost, celebtytka poprosiła, by się od niej „odczepić”. Ta prośba oraz cały wpis przez część osób został bardzo pozytywnie odebrany:

Bardzo mądre słowa. Szacunek 😉 a dla komentatorów, recenzentów i innych specjalistów przesyłam szczere, z głębi serca FAKJU 🙂

 

Dokładnie! Olać i zapomnieć ❤️ Ciekawe ile z tych osób potrafiłoby podejść na żywo i wyrazić swoje „zdanie” ????‍♀️

 

Pięknie napisane! Niestety ale większość ma już to w naturze, że musi komentować wszystko o wszystkich i o wszystkim… często niestety bez zastanowienia ????‍♀️ nie zważając czy słowa, które napiszą/wypowiedzą zranią. „Taki mamy klimat” ????

 

Inni z kolei twierdzili, że Rozenek ma problem z odżywianiem oraz, że jej wizerunek może źle wpływać na młode osoby:

dopiero po czasie ( bo teraz nie) ale po czasie zauważysz ze masz anoreksję albo zauważysz ze panicznie boisz sie utyć grama. My po czasie odpuścimy sobie te komentarze ale twoj problem zostanie niestety. Nie mowie tego złośliwie

 

Pani jest ostatnią osobą, która na temat ciało pozytywności powinna się wypowiadać. Ręce opadają. Naprawdę.

 

Sylwetka, jaką pani teraz ma nie wygląda zdrowo. Widziałam panią w Łazienkach. Proszę pomyśleć o wszystkich młodych kobietach , które uwierzą, że to jest piękne. Które będą stosowały restrykcyjne , głodowe diety, będą to robić nieumiejętnie. Pani ma przy sobie sztab ludzi, przeciętna młoda kobieta nie. (…) Ten komentarz, nie jest tylko do pani i dla pani ale do wszystkich celebrytek które jako dorosłe, dojrzałe kobiety próbuję nam wmówić że tylko pijąc kolagen, jedząc suplementy i ćwicząc o 6 rano jesteśmy coś warte jako kobiety, będziemy bardziej kochane, podziwiane a nasze życie będzie jak z okładki kolorowego magazynu. Nie będzie.

 

Jak więc widać, dyskusje nie ucichły, a każdy pozostał przy swoim zdaniu na temat figury Rozenek.

 

>>>Radek Majdan wychowuje jego synów. Jacek Rozenek powiedział CO o tym myśli!