GWIAZDY

Zaskakujące wieści od Dominiki Gwit! „Pan Bóg wysłuchał naszych próśb”

Dominika Gwit to 34-letnia aktorka i dziennikarka. W 2018 roku wyszła za mąż za montażystę telewizyjnego – Wojciecha Dunaszewskiego.

Aktorka cierpi na zespół metaboliczny czyli zespół wzajemnie powiązanych schorzeń i zaburzeń, które mogą doprowadzić do miażdżycy czy cukrzycy. Wśród objawów pojawia się między innymi otyłość brzuszna, zaburzenia miesiączkowania czy nadciśnienie.

Dominika Gwit nie zdradzała konkretnie, jakie ma objawy. Jednak z pewnością utrudniały ono spełnienie jej marzenia. W końcu jednak się udało.

 

https://www.instagram.com/dominikagwit/

 

Aktorka przekazała radosne i mocno zaskakujące wieści: Dominika Gwit jest w ciąży!

 

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni ? Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko❤️ Nasza radość nie zna granic? Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy w @royalclinic.warszawa Za kilka miesięcy będziemy we troje?

– napisała.

 

Wynika z tego, że Dominika jest już co najmniej w trzecim miesiącu ciąży. Zwykle wtedy ogłasza się bowiem informacje o stanie błogosławionym.

Wiadomość od aktorki została bardzo pozytywnie przyjęta i pod jej postem posypały się gratulacje.

 

https://www.instagram.com/dominikagwit/