Agnieszka Włodarczyk, milan karaś
GWIAZDY

Agnieszka Włodarczyk rodziła w państwowym szpitalu. Ujawniła szokujące informacje!

7 lipca 2021 roku na świat przyszedł Milan Karaś, syn Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia.

Chłopczyk urodził się zdrowy, a Agnieszka Włodarczyk zdecydowała, że nie będzie ukrywać twarzy dziecka i od razu pokazała pierwsze zdjęcia [zobacz tutaj].

Teraz, w kilka dni po porodzie, aktorka zdecydowała się ujawnić informacje co do warunków, jakie zastała w państwowym szpitalu.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Aktorka rodziła w Instytucie Matki i Dziecka. W tym samym szpitalu na świat przyszło dziecko Klaudii Halejcio czy Sylwii Przybysz.

Na temat państwowych szpitali krążą legendy dotyczące podłego jedzenia i nieprzyjemnego traktowania przez personel medyczny.

 

Agnieszka Włodarczyk, poród
https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Tym samym, informacje jakie podała Agnieszka Włodarczyk mogą być szokujące. Są to bowiem same zachwyty!

 

A warunki na oddziale? Jak w prywatnym szpitalu. Lekarze, pielęgniarki, położne, doradcy laktacyjni, panie salowe – wszyscy niesamowicie pomocni, uprzejmi, uśmiechnięci, fenomenalni! Czułam się jak w domu.

– zachwyca się aktorka.

 

Agnieszka podziękowała także personelowi i zapewniła, że jest gotowa rodzić po raz drugi w tym samym szpitalu:

 

Dziękuję z całego serca całemu personelowi medycznemu za opiekę nade mną i naszym Milusiem🙏❤️ Jeśli przyjdzie nam do głowy jeszcze powiększyć rodzinę, z pewnością wrócimy do Was❤️

 

Wpis Agnieszki Włodarczyk to spore zaskoczenie. Dobrze jednak, że są w Polsce i takie placówki, w których rodzące kobiety mogą poczuć się komfortowo.