BIZNES&POLITYKA ZDROWIE&URODA

Filip Chajzer to HIPOKRYTA? Powiedział CO zamierza sprzedawać w swoim lokalu!

Od kilku miesięcy Filip Chajzer jest wolnym strzelcem. Zakończył współpracę z „Dzień Dobry TVN”, rozpoczął pracę w radiu, zapowiedział, że wraca na studia oraz, że otwiera własny lokal.

W lipcu 2023 r. dziennikarz zapowiadał, że jego knajpka ma się specjalizować w śniadaniach, za to nie będzie tam dostępny alkohol:

 

Otwieram restaurację ze śniadaniami non stop ???? (…)

O to to! To będzie MOCKTAIL BAR ???? Ten trend opanował już NYC ???? a teraz czas na rewolucję w Polsce, której smozwańczo stanę się twarzą ???????? (…)

Przyjedziesz do mnie na rewelacyjne śniadanie serwowane do 22:00 ???? wypijesz prosecco z kija i pojedziesz dalej samochodem ???? prosecco będzie bezalkoholowe tak jak selekcja najlepszych win, piw oraz drinków czyli mocktaili ????

 

A oto, co wyszło z tych planów!?

 

https://www.instagram.com/filip_chajzer/

 

Filip Chajzer sam przez wiele lat walczył z nadwagą. Obecnie współpracuje z dietetykiem Leszkiem Klimasem i promuje jego usługi na swoim profilu. A jednak dziennikarz właśnie poinformował, że będzie sprzedawał… kebaby!

 

STAŁO SIĘ ???????????? @kreuzberg_kebap_ Mój pierwszy kraftowy GemüseKebap rodem z berlińskiej dzielnicy Kreuzberg jest już PRAWIE gotowy do odpalenia w Warszawie ????

– napisał.

 

I zaznaczył:

Jednocześnie Leszek Klimas opracowuje właśnie przepis na kebsa, którego śmiało będziesz mogła/mógł wsunąć na diecie!

 

Produkty, które NIGDY się nie psują! Piąty z nich Cię zaskoczy!

 

Jeden z internautów zarzucił Chajzerowi hipokryzję.

 

Współpracujesz z klimasem żeby odchudzać ludzi i jednocześnie będziesz sprzedawać kebaby? Perpetuum mobile. Geniusz biznesu ????

 

Dziennikarz jednak nie odniósł się do tej opinii. A jak Wy sądzicie? Czy kebab powinien zniknąć z menu?