GWIAZDY

Młynarska rozczarowana TVP? „Nikt do mnie nie zadzwonił”!

Agata Młynarska (59 l.) większość swojego życia przepracowała w Telewizji Polskiej. Z publicznym nadawcą związana była od 1990 roku do 2006, kiedy to podjęła pracę w Polsacie. Później znów wróciła do TVP, ale obecnie zaś związana jest z grupą TVN.

Po zmianach władzy w TVP do telewizji wróciło sporo dziennikarzy, którzy ze stacją współpracowali jeszcze za poprzedniej władzy.

Młynarska jednak nie dostała propozycji powrotu. Dlaczego?

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

 

W czasie pracy w TVP, Agata Młynarska prowadziła wiele programów, które przeszły do historii polskiej telewizji, na przykład „Róbta, co chceta, czyli rockandrollowa jazda bez trzymanki” (z Jerzym Owsiakiem), „Pytanie na Śniadanie”, czy akcję ” I Ty możesz zostać św. Mikołajem”. Była też gospodynią wielu koncertów i festiwali.

Na instagramie dziennikarka często wspomina dawne czasy i przypomina o swoich osiągnięciach z czasów pracy w TVP. Widać więc, że są one dla niej ważne oraz, że czuje sentyment do dawnej pracy.

Jak jednak przyznała w najnowszym wywiadzie, nie dostała propozycji powrotu do Telewizji Polskiej:

 

Ku mojemu zdziwieni nikt do mnie nie zadzwonił. Przyznam szczerze, że nawet zastanawiałam się dlaczego, bo osoby które objęły stanowiska zarządzające bardzo dobrze mnie znają i czasami nawet korzystały z mojej pomocy.

– powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

 

Ale też zaznaczyła:

Więc byłam tym trochę zdziwiona, ale to nie oznacza że przyjęłabym tą propozycję, bo jestem bardzo zadowolona z miejsca i z pracy którą mam, warunków w jakich mogę pracować.

 

Podkreśliła też, że w TVN czuje się bardzo dobrze:

 

Jestem wdzięczna mojej firmie TVN Warner Discovery, że w bardzo trudnym dla mnie czasie chorowania miałam komfort decydowania o tym, kiedy mogę nagrywać swoje programy i bardzo to doceniam, że potraktowali mnie z ogromną atencją i szacunkiem. Więc sądzę, że to jest dobry pracodawca i bardzo sobie to cenię. Jestem lojalna, jeśli dostanę jakąś propozycję to oczywiście mogę ją rozważyć, ale na razie jest mi dobrze tu gdzie jestem.

 

Nie wiadomo więc, dlaczego TVP nie złożyło Młynarskiej propozycji pracy. Jak sądzicie, jakie były powody?

 

cyt. Jastrząb Post