CELEBRYCI

Tomaszewska zabrała głos w sprawie konfliktu z Martą Manowską!

Kilka dni temu Telewizja Polska ogłosiła, że Małgorzata Tomaszewska zostaje nową prowadzącą program „The Voice Senior”. W tej roli zastąpiła Martę Manowską.

Informacja była sporym zaskoczeniem i od razu pojawiły się plotki o możliwym konflikcie prezenterek. Małgorzata Tomaszewska zabrała głos w tej sprawie i podała zaskakującą informację!

 

https://www.instagram.com/martamanowska/?hl=pl; https://www.instagram.com/pytanienasniadanie/

 

Nowa prowadząca „The Voice Senior” zapewniła, że bardzo lubi Martę Manowską jako prowadzącą i lubi też oglądać programy z jej udziałem:

 

…lubię tę Martę, która pojawia się na ekranie, która jest taka ciepła i taka ludzka… Uwielbiam „Sanatorium miłości”. Oglądam ten format i lubię w nim Martę.

– stwierdziła Tomaszewska w rozmowie z Super Expressem*.

 

Jeśli chodzi o konflikt z Martą Manowską, to Małgorzata Tomaszewska zapewniła, że nic takiego nie ma miejsca. Konfliktu nie ma z tej prostej przyczyny, że panie osobiście się nie znają!

 

Nie ma między nami konfliktu, ale my się nie znamy. Tak naprawdę mówimy sobie „cześć” na korytarzu i to najczęściej podczas ramówek. My nigdy razem nie pracowałyśmy, nawet drzwi w drzwi ani na jednym planie.

 

Jednak mimo wszystko, to stwierdzenie nie wyklucza wzajemnych animozji…

 

 

*cyt. se.pl