GWIAZDY

Tomek Ciachorowski leży i pachnie. Zobacz HOT zdjęcie aktora!

Tomasz Ciachorowski to urodzony w 1980 roku aktor filmowy i teatralny.

Grał w serialach „Złotopolscy” i „Majka”, a najbardziej zasłynął rolą czarnego charakteru w „M jak Miłość”. Odgrywał tam rolę Artura Skalskiego, chłopaka Izy (Adriana Kalska). Obecnie Ciachorowskiego oglądać możemy w serialu „Na dobre i na złe” jako kardiochirurga Maksymiliana Beger.

Na temat życia prywatnego Tomka niewiele wiadomo. Od czasu do czasu na jego instagramie pojawiają się jednak kobiety, jednak zdjęcia z nimi oznaczone są hasztagiem #friendstime  – tak, żeby nikt nie miał wątpliwości.

 

Przyjaciele: Tomasz i Olga – https://www.instagram.com/tomek_ciachorowski/

 

Podobnie jest i tym razem, Ciachorowski wybrał się do hotelu w okolicach warszawy razem z Olgą Paszkowską (psychoterapeutką Gestalt).

 

Wczoraj dużo emocji, premiera w teatrze, a dziś, korzystając z ostatnich podrygów lata, reset pod żaglami ☺️. #czegochciećwięcej #sielanka ⛵️#narew @narvil_hotel @olga_paszkowska #friendstime – pisze aktor.

 

Kolejne zdjęcie Tomka to gorąca fotka, gdzie pokazano jak Ciachorowski leży i pachnie. W międzyczasie czyta też książkę pt. „Wyrwa” autorstwa Wojciecha Chmielarza.

 

Nie samą pracą człowiek żyje 😏. W końcu mam czas na relaks, nicnierobienie i lekturę. Zasłużyłem 👏. Brawo Ja! #leżęipachnę

 

gorące zdjęcie Ciachorowskiego – https://www.instagram.com/tomek_ciachorowski/

 

Co na to internauci?

 

Więcej tego relaksu na tym profilu poproszę ☀️😊💪🏽 – pisze jedna z osób.

 

A jak Wam się podoba Tomek w takim wydaniu?

 

>>>„Cycki gdzie?” Zobacz, co Joanna Koroniewska odpowiedziała na to pytanie!