BIZNES&POLITYKA CELEBRYCI

TVP ujawnia kolejną parę prowadzących „Pytanie na Śniadanie”. Tę dwójkę znacie doskonale!

Nowa ekipa wymienia kadrę Telewizji Polskiej. Widzowie TVP wcześniej mieli nadzieję, że programy rozrywkowe zostaną „szczędzone”. Jednak dzieje się zupełnie inaczej.

Po tym, jak wymieniono wielu dziennikarzy informacyjnych, przyszedł czas na flagowy program TVP2 czyli „Pytanie na Śniadanie”. Ze śniadaniówki zniknęły prowadzące: Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska oraz Anna Popek. Z kolei Tomasz Kammel jest obecnie na urlopie, a Tomasz Wolny w podróży dookoła świata.

Tymczasem 18 stycznia 2024 r. debiutowała nowa para prowadzących, a w niedzielę 21 stycznia – pojawi się kolejny duet. Kto taki?

 

https://www.instagram.com/pytanienasniadanie/

 

O ile Joanna Górska i Robert Stockinger zebrali wiele negatywnych komentarzy, o tyle kolejna para prowadzących wywołała nieco pozytywniejsze emocje. Mimo to i tak widzowie protestują przed wprowadzanymi zmianami.

 

Klaudia Carlos i Robert El Gendy „Pytanie na Śniadanie”

21 stycznia 2024 r. „Pytanie na Śniadanie” poprowadzą Klaudia Carlos i Robert El Gendy. I obydwoje są widzom doskonale znani.

Klaudia Carlos przez wiele lat pracowała w TVN, ale też w TVP gdzie była prowadzącą program „Kawa czy Herbata” w TVP1 czy „Puls Polski” w TVP Info. Od 2018 roku związana jest z TVP Polonia.

Z kolie Robert El Gendy to dziennikarz sportowy w TVP i prezenter „Panoramy”, był także prowadzącym „Pytanie na Śniadanie”. Obecnie realizuje się także jako aktor w serialu „Komisarz Alex”.

 

Przedstawiamy nową parę prowadzących Pytanie na śniadanie ????
Do naszego zespołu dołączają Klaudia Carlos i Robert El Gendy ????????Trzymamy jutro za Was kciuki!

– napisano na profilu PnŚ.

 

TVP „grozi” widzom!

Jednocześnie „zagrożono” osobom krytykującym zmiany w programie:

 

Jesteśmy wdzięczni za konstruktywne uwagi, jednakże nie zgadzamy się na szerzenie mowy nienawiści i hejt.

⛔️ Obraźliwe i szerzące mowę nienawiści komentarze będą usuwane, a użytkownicy blokowani ⛔️

 

Na co widzowie odpowiadali:

 

Obraźliwe???? Nie podobają mi sie te zmiany. Wyrażam swoją opinie. Chyba was zalewają takie obraźliwe komentarze bo już na instagramie piszecie że będziecie blokować. Blokujcie. Oglądalność I tak spadnie. Bo to nie to samo. I wcale nie lepiej. Adios.

 

Coraz gorzej…jedni oglądali Pytanie na śniadanie ponieważ było inne od ddtvn niestety teraz ma być wszystko w stylu TVNu….nie ma wyboru….

 

Wolimy tamtych prowadzący ci są do bani nie umieją prowadzić !!! Aż się odechciewa oglądać !!

 

Robert El Gendy wraca do „Pytania na Śniadanie”

Jednocześnie jednak pojawiły się wpisy, w których ciepło powitano powrót Roberta do „Pytania na Śniadanie”:

 

Robert! Super, że wracasz! Życzę Ci powodzenia i wierzę, że nowa telewizyjna partnerka będzie świetna ???????????????? Pozdrawiam serdecznie ????

 

Robert❤️ jak super!

 

Pan Robert, świetny prowadzący! Jednak zwolnienie wszystkich genialnych ludzi, którzy tworzyli atmosferę dzięki której pijąc kawę z rana włączałam Pytanie jest najgorszym co zrobiliście – dla nas, widzów, niestety po kilku latach przestaje oglądać.

 

Jednocześnie, jak informują Wirtualne Media, 27 stycznia 2024 roku w programie pojawi się kolejna, nowa para prowadzących. Czyżby nowe władze zamierzały wymienić całą redakcję PnŚ?