GWIAZDY

W końcu się do tego przyznała! Doda jest…

Doda, Dorota Rabczewska, dawniej zwana „Dżaga” ma charakterystyczny wizerunek.

Wcześniej mocno się malowała, miała tipsy i chodziła na solarium (zobacz TUTAJ) teraz wygląda nieco mniej wyzywająco. Jednak nadal chętnie nosi kuse stroje i lubi kusić czy wręcz prowokować swoim ciałem i wyglądem.

Tymczasem Doda wystąpiła z zaskakującym wyznaniem, że jest… chłopczycą i na dodatek samotnikiem:

 

…uwaga -obalam kolejny mit na swój temat. Jestem CHŁOPCZYCĄ. Nienawidze się pindrzyć,stroić ,spędzać godzin w wannie ze świecami i wszystkich kobiecych rytuałów. Jeszcze dodatkowo jestem ekscentryczką wiec przyjaciele wciąż biją sie z myślami czy bliżej mi do Włóczykija czy małej Mi z fińsko-szwedzkiej książki i filmu „muminki.”Łatwiej zmiksować-wyjdzie Doda😇. Wole męskie hobby,męskie filmy i po męsku załatwiam swoje sprawy. Nie jestem sentymentalna ,płaczliwa i nie wiszę facetowi na ramieniu choć go kocham. Wole spać sama bo przynamniej sie wysypiam😈Raczej ze mnie rycerz niż białogłowa , no chyba ze Jonna d’Arc.

 

To dlatego Doda chętnie współpracowała z mężczyznami:

 

Nikogo zatem z moich bliskich nie dziwiło,że Na koncertach przez ostatnie 20 lat pracowałam z samymi facetami co bardzo sobie ceniłam i uważałam że gdyby było odwrotnie to oszalałabym.

 

Jednak praca nad produkcją filmu „Dziewczyny z Dubaju” uświadomiła Dodzie, że potrafi się dogadać także z kobietami. I co więcej, czuje się gospodynią stada około stu kobiet, jakie pojawiły się w filmie!

 

Ten film zweryfikował NAPRAWDĘ WIELE. W top 3 moją wcześniej postawioną tezę 🤷🏼‍♀️mogę „oszaleć” z jedynego powodu-tęsknoty za planem zdjęciowym i aktorkami właśnie😁🤫 Na załączonym filmie są tylko „dziewczyny z Cannes”, nie zapominajmy o tych z Dubaju i Courchevel ze scenariusza i czołowych @paulina.galazka , @sawczukkasia @olgakalicka , @anna_karczmarczyk @figura_katarzyna @beata_scibakowna_official .Łącznie na moim planie filmowym grała prawie setka kobiet!Dbając o każdy szczegół żeby wyglądały jak najlepiej i czuły się jak najbardziej komfortowo o dziwo czułam sie jak ryba w wodzie. Dowiedziałam się nowej rzeczy na swój temat, jako samica alfa dbam o swoje stado bardziej niż o siebie 🤷🏼‍♀️Widzimy się na premierze dziewczyny! Dziękuje za wszystko💜🎬Girl power bitches👯‍♀️👯‍♀️🇵🇱.JESTEŚCIE NAJLEPSZE

 

Pytanie zatem czy z chłopczycy Doda zmieniła się w „psiapsiółkę” innych kobiet na planie?

 

View this post on Instagram

Lubicie jak to robie wiec dobra ,uwaga -obalam kolejny mit na swój temat. Jestem CHŁOPCZYCĄ. Nienawidze się pindrzyć,stroić ,spędzać godzin w wannie ze świecami i wszystkich kobiecych rytuałów. Jeszcze dodatkowo jestem ekscentryczką wiec przyjaciele wciąż biją sie z myślami czy bliżej mi do Włóczykija czy małej Mi z fińsko-szwedzkiej książki i filmu „muminki.”Łatwiej zmiksować-wyjdzie Doda😇. Wole męskie hobby,męskie filmy i po męsku załatwiam swoje sprawy. Nie jestem sentymentalna ,płaczliwa i nie wiszę facetowi na ramieniu choć go kocham. Wole spać sama bo przynamniej sie wysypiam😈Raczej ze mnie rycerz niż białogłowa , no chyba ze Jonna d’Arc. Teraz sobie wyobraźcie mnie w damskim internacie,w którym mieszkałam przez czas liceum. Dzięki Bogu chodziłam do sportowej szkoły wiec dziewczyny z jajami były na porządku dziennym.Nikogo zatem z moich bliskich nie dziwiło,że Na koncertach przez ostatnie 20 lat pracowałam z samymi facetami co bardzo sobie ceniłam i uważałam że gdyby było odwrotnie to oszalałabym. Ten film zweryfikował NAPRAWDĘ WIELE. W top 3 moją wcześniej postawioną tezę 🤷🏼‍♀️mogę „oszaleć” z jedynego powodu-tęsknoty za planem zdjęciowym i aktorkami właśnie😁🤫 Na załączonym filmie są tylko „dziewczyny z Cannes”, nie zapominajmy o tych z Dubaju i Courchevel ze scenariusza i czołowych @paulina.galazka , @sawczukkasia @olgakalicka , @anna_karczmarczyk @figura_katarzyna @beata_scibakowna_official .Łącznie na moim planie filmowym grała prawie setka kobiet!Dbając o każdy szczegół żeby wyglądały jak najlepiej i czuły się jak najbardziej komfortowo o dziwo czułam sie jak ryba w wodzie. Dowiedziałam się nowej rzeczy na swój temat, jako samica alfa dbam o swoje stado bardziej niż o siebie 🤷🏼‍♀️Widzimy się na premierze dziewczyny! Dziękuje za wszystko💜🎬Girl power bitches👯‍♀️👯‍♀️🇵🇱.JESTEŚCIE NAJLEPSZE #girlsfromdubai #movie #Womeninfilm #woman’svoice #womandirector #womanproducers #herstory #femalestory #womanscreenwriter #womanfilmmakers

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on