GWIAZDY

Prawdziwy pech Weroniki Rosati. Dwa NIESZCZĘŚCIA w ciągu tygodnia!

38-letnia Weronika Rosati jest mamą samotnie wychowującą córkę – Elizabeth (ur. 2017).

Dziewczynka jest owocem związku z Robertem Śmigielskim. W 2019 roku Weronika Rosati ujawniła, że partner stosował wobec niej przemoc.

 

Obecnie aktorka swój czas dzieli między Stany Zjednoczone, gdzie gra w wielu filmach, oraz Polskę. Córką zajmuje się sama, tak więc każde zawirowania życiowe mają znacznie większe znaczenie.

 

https://www.instagram.com/weronikarosati/

 

Tak też było i tym razem. Rosati znikła z instagrama i dopiero teraz przyznała, że miała prawdziwego pecha. W ciągu jednego tygodnia musiała sobie poradzić z poważnymi problemami zdrowotnymi córki oraz własnym… złamaniem nogi.

 

Troche ostatnio było przygód: Ela była mocno chora i nie obyło sie bez wizyt w szpitalu ( ale już jest ok!) a ja sobie trochę złamałam noge ( pękła kość niegroźnie na szczęście) i trzeba było przetrwać długa podróż. Najważniejsze że już tamten tydzień za nami!

– napisała.

 

Nawiązała też do powiedzenia, że „nieszczęścia chodzą parami”:

Wy też tak macie że jak już coś pójdzie nie tak to idzie jak domino? Kiedy ktoś powiedział że nieszczęścia nie chodza parami tylko batalionami 🤷🏽‍♀️ Trzymajcie się zdrowo i bezpiecznie kochani🤍

 

Najważniejsze, że te przykre sytuacje są już za Weroniką. Życzymy dużo zdrowia!