CELEBRYCI

Filip Chajzer zaręczony? Zaskakujący wpis prezentera!

Filip Chajzer dziś kończy 38 lat (urodził się 27 listopada 1984 r.), jednak jak przeczytać można w komentarzach, prezenterowi na ostro wjechał kryzys wieku średniego.

Przypomnijmy, że prowadzący „Dzień Dobry TVN” ma za sobą jedno małżeństwo, następnie związany był z Małgorzatą Walczak, z którą ma syna Aleksandra (ur. 2017). Jednak ich związek rozpadł się po tym, jak w maju 2022 r. paparazzi przyłapali Chajzera na randce.

Co prawda z tamtej relacji nic nie wyszło, jednak niedawno Filip Chajzer związał się z kolejną kobietą. Ma nią być młodsza od niego o 13 lat Julia.

 

https://www.instagram.com/mazurrollo_lagotto/

 

Zarówno Filip jak i jego partnerka są posiadaczami psów rasy Lagotto Romagnolo i początkowo to właśnie pupile miały ich połączyć.

Nowy związek prezentera nabrał jednak ekspresowego tempa. Para była już razem na Dominikanie, a na profilu założonym dla ich psów możemy przeczytać:

 

@filip_chajzer
Kocham moje nowe źycie ❤️

 

Sam Chajzer również zamieścił znaczący wpis. Publikując zdjęcie z gdańskiej kwiaciarni napisał:

 

Kwiaty dla narzeczonej kupił, kawę wypił, sernik zjadł, co za piękne miejsce ❤️🔥☺️ totalnie szanuję @tomaszewski_mikolaj & @lojkoo za pomysł połączenia piękna natury z aromatem kawy i smakiem domowego ciasta ❤️ @zorza.gdansk

 

Oczywiście uwagę zwraca słowo „narzeczona”. Być może więc Julia i Filip są już „po słowie”.