GWIAZDY

Weronika Rosati nocuje w luksusowym hotelu. Nie zgadniesz, ILE kosztuje jedna noc!

W związku z rolą w filmie „Śniegu już nigdy nie będzie”, Weronika Rostati przebywa obecnie na festiwalu filmowym w Wenecji.

„Śniegu już nigdy nie będzie” Małgorzaty Szumowskiej zakwalifikował się do konkursu głównego festiwalu w Wenecji (La Biennale di Venezia), został też polskim kandydatem do Oskara. Jak czytamy w oficjalnym opisie produkcji:

 

Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od „gorszego” świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich.

 

 

Podczas pobytu w Wenecji, Weronika Rosati najpierw zachwyciła wszystkich kreacją projektu Teresy Rosati.

 

Na światowej premierze tego filmu Weronika wystąpiła w sukni mojego projektu – było to moje największe zawodowe wyzwanie! ❤️ – napisała dumna mama, a jednocześnie projektantka sukienki

 

Weronika w sukience projektu Teresy Rosati – https://www.instagram.com/weronikarosati/

 

Sama Weronika wraz z córeczką Elizabeth zatrzymała się w Hotel Excelsior Venice Lido Resort. Ten luksusowy pięciogwiazdkowy obiekt położony jest przy plaży na wyspie Lido. Oferuje eleganckie pokoje, wyśmienite posiłki, dostęp do basenu i plaży.

 

Weronika i Elizabeth w Hotel Excelsior Venice Lido Resort – https://www.instagram.com/weronikarosati/

 

Jednak cena za nocleg zwala z nóg! Za pokój dwuosobowy classic na jedną noc (z 10 na 11 września) zapłacić trzeba ponad 3 tysiące złotych. Za apartament suite – niemal 9 tys. złotych za jedną noc.

 

Jeszcze przed wyjazdem do Wenecji, w jednym z wywiadów Weronika Rosati mówiła:

 

Warunki, które będzie miała Ela – że będzie w fajnym hotelu, z mamą, nad morzem to jest to dar od losu, że ja mogę jej zapewnić takie dzieciństwo. Ona ze mną jest, może podróżować i bywać w najfajniejszych miejscach świata.

 

Ciekawe, czy 3-latka docenia ten luksus? 🙂

POLECAMY: Córka Natalii Kukulskiej nagrała piosenkę! Zobacz VIDEO!