CELEBRYCI

Wściekły Filip Chajzer z kobietą! [FOTO]

Filip Chajzer (37 l.) to syn Zygmunta Chajzera. Prezenter „Dzień Dobry TVN” ma dwie siostry: starszą, przyrodnią Karolinę oraz rodzoną, młodszą siostrę Weronikę.

W maju 2022 r. doszło do skandalu obyczajowego, ponieważ Filip Chajzer został przyłapany na czułościach z pewną kobietą. Zdjęcia opublikował serwis „Pudelek”. I to przez tę publikację, partnerka prowadzącego „Dzień Dobry TVN” miała się dowiedzieć, że jest zdradzana.

Małgorzata Walczak wspierała Chajzera w trudnych chwilach i jest też mamą jego syna Aleksandra (ur. 2017 r.), jednak po ujawnieniu niewierności, para rozstała się.

Wczoraj Filip pokazał zdjęcie z kobietą. Jednak mina dziennikarza wskazuje na spore zdenerwowanie.

 

https://www.instagram.com/filip_chajzer/

 

Na szczęście sytuacja miała całkiem niewinny charakter, bo na fotografii jest z siostrą, Weroniką. Wściekłość spowodowana jest z kolei emocjami, jakie towarzyszyły meczowi siatkarzy Polska – Włochy. Podpis pod zdjęciem brzmiał:

 

Kiedy z nerwów skary [skarpetki – przyp. red.] siory jakoś nie rzutują ☺️

 

Polacy walczyli w Mistrzostwach Świata, jednak przegrali z Włochami 1:3. Tym samym zostali wicemistrzami. I w kolejnym wpisie dziennikarz pogratulował polskim zawodnikom:

 

Druga najlepsza drużyna świata to brzmi dumnie 👊 Biało-czerwoni jesteście fantastyczni i macie najlepszych kibiców na świecie 👊 Nasi rywale byli dziś lepsi i pijemy ich zdrowie proseczio 🍾

– napisał Chajzer.

 

https://www.instagram.com/filip_chajzer/