CELEBRYCI

Wyzwolona uczestniczka „Hotelu Paradise” krytykuje Klaudię El Dursi za… (VIDEO)

Martyna Kondratowicz jako pierwsza w programie „Hotel Paradise” uprawiała seks na wizji z Adamem Radziszewskim.

Później chłopak skierował swoje awanse do innej uczestniczki, a Martyna została uznana za „łatwą”. Modelka spotkała się z ostrą krytyką za obrazę moralności.

Jednak niczym nie zrażona Kondratowicz postanowiła pokazać się jako bojowniczka o prawdę i równość płci. W nagraniu na instagramie podkreślała, że to samo zachowanie mężczyzny jest chwalone, a u kobiety krytykowane.

 

Obecnie Martyna Kondratowicz uważa się za orędowniczkę kobiecego orgazmu. Celebrytka współpracuje ze szwedzką firmą Lelo i co kilka dni publikuje wpisy promujące gadżety seksualne:

 

Wiesz, że osiągnięcie orgazmu jest prostsze niż myślisz? Kochane Kobiety, nie oglądajmy się w tej kwestii na panów! To my same musimy się nauczyć osiągać orgazm. Jak każda edukacja, tak i ta cielesna wymaga poznania i praktyki – pisze Martyna i zachęca kobiety do „ćwiczeń”.

 

View this post on Instagram

Wiesz, że osiągnięcie orgazmu jest prostsze niż myślisz? Kochane Kobiety, nie oglądajmy się w tej kwestii na panów! To my same musimy się nauczyć osiągać orgazm. Jak każda edukacja, tak i ta cielesna wymaga poznania i praktyki. To, że temat seksualności i kobiecego orgazmu nadal jest tematem tabu, wcale nie pomaga kobietom, które borykają się z tym problemem. Stosowanie gadżetów seksualnych nie tylko może pomóc w poznaniu swojego ciała, ale również poprawia ukrwienie okolic intymnych, dzięki czemu łatwiej doznamy orgazmu, samej jak i z partnerem. Moim ulubionym urządzeniem od @lelo_official jest Sona 2 Cruise, która wykorzystuje technologię drgań sonicznych stymulujących łechtaczkę bez bezpośredniego kontaktu. Jest stylowa, designerska i bardzo intuicyjna w obsłudze. Dzięki niej zrozumiałam, że osiągnięcie orgazmu jest dosłownie tak samo proste, jak zjedzenie mojego ulubionego deseru. Rozpieszczaj siebie, zasługujesz na to, żeby cieszyć się z przyjemności, którą może dać Ci Twoje ciało i nie ma w tym nic, czego miałabyś się wstydzić. Udane życie seksualne jest tak samo ważne jak dbanie o swoje zdrowie, dlaczego więc ten temat jest ciągle spychany na dalszy plan? Zmiana jest w naszych rękach- zacznijmy mówić o tym głośno. Na stronie LELO trwa właśnie promocja urodzinowa – warto z niej skorzystać, by sprezentować Sonę sobie lub bliskiej kobiecie.  #PleasureInMyHands #WellWithLELO #ComeTogether#LELOSona2Cruise

A post shared by Martyna Kondratowicz (@martyna.kondratowicz) on

 

Kondratowicz jako była uczestniczka „Hotelu Paradise” wypowiedziała się ostatnio na temat prowadzącej program El Dursi. Jej zdaniem Klaudia jest za mało kontaktowa:

 

Myślę, że ja bardziej bym jednak rozmawiała w uczestnikami. Starałabym się więcej nawiązywać kontaktów, starałabym się, żeby było mnie więcej z nimi i żeby towarzyszyć im przy tych wymaganiach.

 

Martyna Kondratowicz nie ukrywa też, że ma chrapkę na posadę El Dursi:

 

To byłoby spełnienie mojego marzenia… ogromnego. Ja uwielbiam programy reality show, uwielbiam tropiki, uwielbiam ciepło, więc to jest połączenie idealne. Taka praca to marzenie.

 

Jak sądzicie, czy to dobra kandydatka?

 

Zobacz też: Klaudia El Dursi nago w wannie. Coś jednak poszło nie tak! (FOTO)