ZDROWIE&URODA

Po TEJ szczepionce powiększają się piersi! Zaskakujący skutek uboczny!

Osoby, które przyjęły szczepionkę przeciwko koronawirusowi odczuwają różne skutki uboczne.

Wśród najczęściej wymienianych jest obrzęk, ból ręki, w którą podano szczepionkę. Inne skutki uboczne to zmęczenie, osłabienie, problemy z koncentracją, gorączka czy problemy żołądkowe. Takie objawy utrzymują się od jednej doby do kilku dni. Jest to jednak kwestia bardzo indywidualna, bo są też osoby, które nie odczuwały żadnych skutków ubocznych.

 

zdjęcie ilustracyjne – pixabay

 

Teraz jednak kobiety w USA i Australii zaczęły się zgłaszać do lekarzy. Część z nich podejrzewała, że ma nowotwór, inne były zwyczajnie zaniepokojone powiększonymi piersiami. W Internecie można przeczytać wiele wpisów, w których panie informują o powiększonych piersiach.

 

Takie skutki uboczne odczuwać można po szczepionce firmy Pfizer. Powiększenie piersi związane jest z powiększeniem więzów chłonnych po przyjęciu szczepionki.

 

Omg, w końcu dostałam piersi PFIZER’a

 

Naprawdę myślałam, że wszyscy którzy mówią o swoich rosnących cyckach po wstrzyknięciu Pfizera, żartowali, ale nagle żadne ubrania nie pasują do mojej klatki piersiowej 😁😁😁😁😁

 

Pfizer zrobił mi większe cycki,
wezmę jeszcze jedną lub dwie dawki

– piszą internautki.

 

Jednak zdaniem naukowców, większy biust po przejęciu szczepionki nie jest stałym efektem. Podobnie jak inne skutki uboczne, po jakimś czasie piersi powinny wrócić do dawnego rozmiaru.