ZDROWIE&URODA

Niebezpieczna zabawa 4-latki. Mężczyzna silnie krwawił z rany na głowie!

4-latka z Bielska-Białej wymyśliła sobie zabawę, która mogła skończyć się tragedią.

Wczoraj po południu policjanci z Bielska-Białej zobaczyli coś niepokojącego. Na ziemi leżał starszy pan i silnie krwawił z rany na głowie.

 

zdjęcie ilustracyjne – pixabay

 

Wczoraj około godziny 17.50 mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej patrolowali okolice deptaka na ulicy 11 Listopada. W pewnym momencie, w jednej z przecznic zauważyli mężczyznę, który silnie krwawił z rany na głowie. Stróże prawa natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe i udzielili mu pomocy przedmedycznej, zatamowali krwawienie i opatrzyli ranę.*

 

Policjanci ustalili, że mężczyzna został raniony przez… wózek dla lalek. I faktycznie w pobliżu leżał wózek, a także inne zabawki. Wszystko zostało wyrzucone przez okno na drugim piętrze kamienicy.

 

Po chwili na miejscu zjawiła się właścicielka mieszkania, z którego wyrzucono przedmioty tłumacząc, że upuściła je jej 4-letnia córka.

 

Pomimo tych wyjaśnień, policjanci udali się do mieszkania, by sprawdzić, czy w tym domu wszystko jest w porządku. Chcieli też ustalić czy na przykład ktoś w tak nietypowy sposób – przez wyrzucanie rzeczy przez okno – nie wzywa pomocy.

Okazało się jednak, że to niesforna 4-latka wymyśliła taką zabawę. Dziewczynka była wówczas pod opieką babci i wykorzystała moment nieuwagi.

 

Na szczęście rana 64-latka nie była poważna. Gdyby jednak dziewczynka wyrzuciła jakiś cięższy przedmiot, mogło dojść do tragedii.

 

Zobacz też: Zbigniew Boniek pokazał nagiego wnuka w sieci! „Usuń to stary głupolu” apelują internauci.

 

*cyt. bielsko-biala.policja.gov.pl