GWIAZDY

Złodziej grasował u Łukasza Nowickiego! Wszystko nagrały kamery!

Łukasz Nowicki to aktor i prezenter telewizyjny. Jeszcze do niedawna pracował w TVP, gdzie był jednym z prowadzących „Pytanie na Śniadanie”.

Jednak w czerwcu 2023 r. poinformował o swojej rezygnacji. Jak wyjaśnił odchodzi z pracy po 13 latach z następujących powodów:

 

Nie jest prawdą ,jak czytam , że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest ze chce więcej czasu poświecić rodzinie , podcastowi „ Z Nowickim Po Drodze” i teatrowi . Teatrowi który zawsze był dla mnie miejscem zawodowo najważniejszym .

 

Obecnie więc Łukasz Nowicki jest bardziej mobilny sporo podróżuje, nie tylko do Krajęczyna, gdzie ma nieruchomość, czy do Albanii, gdzie wraz z żoną zakupił apartament pod wynajem. Ale też jeździ sporo po kraju na różne spotkania czy występy. I właśnie jego samochodu dotyczą materiały jakie opublikował.

 

https://www.instagram.com/lukasz__nowicki/?img_index=1

 

Przerażające sceny u Łukasza Nowickiego! Wszystko nagrały kamery!

 

Aktor zamieścił screeny – najprawdopodobniej z monitoringu. Na pierwszym widać postać ubraną w specyficzny, masujący sposób – mężczyzna ma na sobie grubą kurtkę i kaptur, który znacznie zasłania twarz.

 

Ten miły pan za chwileczkę odjedzie naszym autem

– głosi ironiczny podpis.

 

Można się więc domyślić, że samochód Łukasza Nowickiego został skradziony, a wszystko nagrały kamery. Jednak na następnym slajdzie, aktor poinformował o odnalezieniu pojazdu.

 

Auto zostało odnalezione pod Nowym Dworem Mazowieckim ze zmienionymi tablicami rejestracyjnymi. 

Jest na parkingu policyjnym. Nie wiem jakie są zniszczenia bo nie mogę tego sprawdzić.

Bardzo nieprzyjemne zdarzenie. Nikomu nie życzę!!!

– napisał Łukasz Nowicki.

 

Tak więc aktor został okradziony, ale miał wielkie szczęście, że auto szybko odnaleziono. Na pewno jednak nie jest przyjemne obudzić się rano i stwierdzić, że pojazdu nie ma pod domem, a następnie na monitoringu zobaczyć grasującego złodzieja…

 

Posłanka Chorosińska w kusych szortach i mocnym makijażu. Wygląda jak DODA? [VIDEO]

 

samochód Łukasza Nowickiego został skradziony – https://www.instagram.com/lukasz__nowicki/?img_index=1

 

złodziej grasuje przed domem Łukasza Nowickiego – https://www.instagram.com/lukasz__nowicki/?img_index=1