ZDROWIE&URODA

A to niespodzianka! Anna Lewandowska przekazała radosne wieści!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski ślub wzięli w 2013 roku, a już rok później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Klara. Trzy lata później, w 2020 roku urodziła się druga córka Laura.

Cała rodzina ostatnio przeżyła dużą zmianę, bo w związku z transferem Roberta, Lewandowscy przeprowadzili się do Hiszpanii. Para jednak nie ustaje w ciągłym rozwoju i Anna Lewandowska właśnie pochwaliła się radosną niespodzianką.

 

https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

 

Trenerka prowadzi już kilka firm, a teraz do jednej z jej marek dołączyć ma właśnie Robert Lewandowski. Owa niespodzianka to właśnie współpraca Anny z własnym mężem!

 

Marka własna ? Oto zapowiadana dziś niespodzianka?! Ja & Robert zaczynamy wspólną pracę. Kilka lat temu nawet nie sądziłam, że uda mi się stworzyć własną firmę. Droga do niej nie była usłana różami, ale głęboko wierzę, że jeśli człowiek ma pasję to wszystko jest możliwe. Moją pasją jest dbanie o Wasze zdrowie! Wspólnie z Robertem, który został ambasadorem @supermenu_by_anna_lewandowska chcemy zmieniać Wasze nawyki żywieniowe na zdrowsze ? Tym razem przygotowaliśmy coś specjalnego dla mężczyzn. Do dzieła Panowie!??

 

Na profilu SuperMenu znalazł się już zabawny spot, który zachęca do korzystania z diety trenerki. W ramach oferty dla mężczyzn można teraz zamówić trzy nowe diety dedykowane dla panów uprawiających sport i dbających o swoje zdrowie.

 

Zobacz też:

Ranking diet pudełkowych. Która jest najlepsza?