ZDROWIE&URODA

Jak wyglądać młodziej bez względu na wiek? Oto 10 sposobów!

Każda kobieta chce wyglądać młodziej, bez względu na to, czy ma 40, 50 czy 60 lat. Z wiekiem tracimy jednak naturalny, piękny blask naszej skóry. Na szczęście istnieje kilka wskazówek, dzięki którym możesz wyglądać młodziej bez względu na wiek.

Jeśli chodzi o uzyskanie młodzieńczego wyglądu, na ogół zaleca się stosowanie różnych kremów, mikstur i serum do pielęgnacji skóry. Istnieje jednak wiele tańszych i przede wszystkim naturalnych metod na dodanie swojej twarzy blasku i odjęcie jej niepotrzebnych lat. Jak to zrobić? Podpowiadamy!

 

Oto 10 podpowiedzi, jak można to zrobić!

1. Zwiększ spożycie witaminy C

Jednym z najlepszych sposobów, aby wyglądać młodziej, jest zwiększenie spożycia witaminy C. Witamina C stymuluje produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu pomaga zachować świeży i młody wygląd. Rozważ jedzenie pomarańczy, papryki, kiwi, grejpfrutów, pomidorów i truskawek.

2. Nie używaj ciężkiego pudru

Chociaż puder ma oczywiście pewne zalety, nie poleca się go stosować, gdy chcemy wyglądać młodziej. Im dłużej puder jest na naszej twarzy, tym bardziej przedostaje się w drobne linie i zmarszczki, czyniąc je jeszcze bardziej widocznymi. Nadal możesz używać swojego fluidu, aby ukryć niedoskonałości skóry i wyrównać jej koloryt, ale staraj się nie używać pudru.