GWIAZDY

Afera swetrowa? Adrianna Biedrzynska zamieściła oświadczenie w tej sprawie!

Adrianna Biedrzynska (58 l.) to aktorka filmowa i teatralna. Od 2007 roku w serialu „Barwy Szczęścia” gra jako Małgorzata Zwoleńska.

Na początku listopada rząd ogłosił zamknięcie placówek kultury. Wtedy Adrianna Biedrzyńska napisała:

 

Jeszcze nie zdążyliśmy ruszyć z teatrem , a już nas zamknęli …😞
No cóż . Będę robić na drutach , szydełkiem 🧶🧶🧶, czytać , mogę gadać do Was … uczyć dziergania … nie wiem co to będzie . Powolne umieranie . Tata mówił , powtarzał … farmacja, psychiatria itp. Proszę słuchać RODZICÓW !!!

 

Jej słowa zostały zinterpretowane jako informacja o trudnej sytuacji życiowej i finansowej aktorki. Radio Zet pisało „Gwiazda „Barw szczęścia” straciła pracę. Dorabia dzierganiem swetrów”, Wirtualna Polska „Adrianna Biedrzyńska walczy o przetrwanie. Sprzedaje swetry, które robi na drutach”, a serwis Pudelek „Zaradna Adrianna Biedrzyńska ratuje domowy budżet, ROBIĄC NA DRUTACH”.

 

Adrianna Biedrzyńska od lat robi swetry i czapki na drutach – https://www.instagram.com/adrianna_biedrzynska/

 

Adrianna Biedrzynska postanowiła skomentować „aferę swetrową”. Z jej oświadczenia wynika, że robienie na drutach jest hobby aktorki, na którym przy okazji zarabia. Jednak dzierganie nie jest „walką o przetrwanie”:

 

Dzisiaj ktoś odkrył , że to [robienie na drutach-przyp. red] moja pasja, co więcej , dowiedziałam się , że walczę o przetrwanie robiąc swetry… Hmm… Dziękuję za reklamę 😍 (…)
Przez chwilę byłam trochę zła , za kontekst tych artykułów , nikt ze mną nawet nie porozmawiał , ani nie zapytał w jakiej jestem sytuacji, a jestem ostatnią osobą , która żali się i dramatyzuje… Wasze wiadomości , ciepłe słowa , serdeczność nieprawdopodobna ❤️ spowodowała , że jednak dziękuję za te, tak zaskakujące dla mnie informacje na wymienionych portalach…

 

Co więcej, „reklama” na wspomnianych portalach przyczyniła się do wzrostu liczby zamówień. Tym samym Adrianna Biedrzynska obiecuje:

 

W takim razie, biorę się do pracy i sukcesywnie , będę realizować zamówienia i spełniać marzenia ❤️❤️❤️

 

Jak widać sensacyjne tytuły tylko pomogły aktorce w jej rzekomo trudnej sytuacji 🙂

 

>>>Edyta Górniak nie wytrzymała: „wy barany bezmyślne jeden z drugim”!

 

praca Adrianny Biedrzyńskiej – https://www.instagram.com/adrianna_biedrzynska/