GWIAZDY

Agata Młynarska o Polsacie: „nie zapominam o tym, gdzie dostawałam w życiu szansę i kto we mnie uwierzył.”

Agata Młynarska to dziennikarka, która przeszła przez największe polskie stacje telewizyjne. Pracowała w Telewizji Polskiej, w Polsacie, a obecnie związana jest z TVN.

Dziennikarka jednak nie przekreśla przeszłości i nie pali za sobą mostów. Gdy w listopadzie 20222 r. TVP świętowało swoje 70-lecie, Agata Młynarska przyznała, że „Telewizja Polska miała piękne, mocne karty”. Teraz, z okazji 30-lecia Polsatu, także i ta stacja zasłużyła na podobny wpis.

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

 

Zamieściła swoje zdjęcie z przed 10 lat czyli z 20-lecia stacji Polsat i napisała:

 

W stronę Polsatu patrzę z sentymentem i wdzięcznością. Wszak to właśnie dzięki Polsatowi mogłam rozwijać swoje zawodowe ambicje, współtworzyć największe koncerty, festiwale, programy. Uczyć się fachu na nowym, nieznanym komercyjnym gruncie. No i poznałam mojego przyszłego męża [Przemysława Schmidta-przyp. red.]

 

Dalej Młynarska życzyła pracownikom stacji wielu sukcesów, a prezesowi –  zdrowia i siły. Dodała też, że nie zapomina o tym, co dobre:

 

I choć pracuję w konkurencji @wbd @tvnstyle_official , nie zapominam o tym, gdzie dostawałam w życiu szansę i kto we mnie uwierzył.
Tego się nie zapomina!#dziękuję

 

Czytając ten post, internauci uznali, że Agata pokazała prawdziwą klasę tego typu ostawą.