GWIAZDY

Elżbieta Romanowska skończyła 40 lat. Już teraz ma SIWE włosy!

Elżbieta Romanowska urodziła się 4 czerwca 1983 roku, więc właśnie skończyła 40 lat.

Z okazji okrągłych urodzin aktorka – znana z seriali takich jak „Ranczo”, „BrzydUla”, „Pierwsza Miłość” czy „Barwy Szczęścia” – poleciała do Nowego Jorku. Z wyjazdu opublikowała serię zdjęć i pokazała swoje siwe włosy.

 

https://www.instagram.com/elaromanowska/

 

Swoje zdjęcia podpisała:

 

40 -sto letnia Ja !!! Bez makijażu , z siwymi włosami i uśmiechem od ucha do ucha . Szczęśliwa , kochana i kochająca . Czerpiąca z życia pełnymi garściami ( a przynajmniej starająca się czerpać ????) . Popełniającą błędy , niebojące sie ryzyka . Kochająca życie i ludzi . Czasem wesoła , czasem smutna . Mająca pare kompleksów ale generalnie kochająca siebie .

 

>>>Architekt „Nasz Nowy Dom” szczerze o Eli Romanowskiej. „Koni z nią nie kradłam, ale…”

 

Elżbieta Romanowska  dodała też:

 

Marze i spełniam marzenia . Czasem się potknę ale na szczęście mam wokół najbliższych mi ludzi -moja cudowna Rodzine , narzeczonego ,niezawodnych wspaniałych przyjaciół którzy gdy trzeba podadzą mi pomocna dłoń oraz WAS kochani wspierających , dopingujących i trzymajacych kciuki !!!! Jestem ogromnie wdzięczna , ze Was mam i z całego serca dziękuje . Dziękuje za życzenia , dobre słowa , trzymanie kciuków . Ukochuje z całego serca Wasza CZTERDZIESTOLATKA!!!!!!!

 

Pod postem aktorki pojawiło się wiele komplementów i życzeń urodzinowych. A jak Wam się podoba Romanowska z siwymi włosami…? Zdjęcia poniżej.

 

>>>Anita Sokołowska straciła 2 kg WŁOSÓW! Zobacz, jak wygląda!

 

 

https://www.instagram.com/elaromanowska/

 

https://www.instagram.com/elaromanowska/

 

https://www.instagram.com/elaromanowska/

 

https://www.instagram.com/elaromanowska/