ZDROWIE&URODA

Agata Rubik miała okropną cerę. Pomogło jej wykluczenie z diety TEGO składnika!

Agata Rubik (z domu Paskudzka) to finalistka Miss Polonia 2005. W 2008 roku ślub wzięła z kompozytorem i dyrygentem Piotrem Rubikiem.

Agata Rubik jest mamą dwóch córek – Heleny i Alicji – a sama wciąż zachwyca urodą. Żona Piotra Rubika należy do osób, które stawiają na naturalność. Na zdjęciach najczęściej jest bez makijażu, a włosy myje ziołowym szamponem, nie stosując żadnych wyrafinowanych zabiegów.

 

naturalny look Agaty – https://www.instagram.com/agata_rubik/

 

Teraz jednak Agata zdecydowała się pokazać zdjęcia, na których wygląda bardzo niekorzystnie. Chodzi o jej cerę. Zapewne są to zdjęcie z przed kilkunastu lat, a czoło młodziutkiej Agaty upstrzone jest pryszczami.

 

Nie są to ładne zdjęcia… ? to był okres, kiedy nie lubiłam, jak mi je robiono. Moja cera była fatalna, próbowałam wszystkiego. Wydawałam kupę kasy na najlepszych dermatologów, na antybiotyki i przedziwne kremy. – pisze Agata.

 

w przeszłości Agata miała brzydką cerę – https://www.instagram.com/agata_rubik/

 

Zdradza też, co lubiła wtedy jeść. I są to produkty uznawane za zdrowe – nie chipsy i nie słodycze:

 

Rano płatki fitness z owocami zalane zimnym, świeżym mlekiem „prosto od krowy”, potem najlepiej śmietanowy makaron, w międzyczasie kawa z mlekiem, a raczej mleko z odrobiną kawy, a jak kanapka to najchętniej z serkiem, albo twarożkiem.

 

To wtedy Agata Rubik przeprowadziła eksperyment, który poprawił stan jej skóry:

 

…zupełnie przez przypadek usłyszałam wtedy zdanie, że jesteśmy tym, co jemy. Zrobiłam próbny tydzień diety bez grama nabiału, pryszcze zniknęły od razu. Dziś bardzo często słyszę, że mam ładną cerę i jestem z tego bardzo dumna ??.

 

Agata Rubik wykluczyła nabiał ze swojej diety i problemy z cerą znikły. Zaznacza jednak:

 

Wiem, że każdy przypadek jest inny, ale jeżeli macie problemy skórne i nie zastanawialiście się nigdy nad swoją dietą, to może warto to zmienić.

 

I faktycznie dla niektórych mogą to być produkty mleczne, dla innych pszenica. Warto przyjrzeć się swojej diecie i spróbować ją zmienić. Szczególnie gdy kosmetyki i suplementacja nie przynoszą efektów.

>>Jak wyglądać świetnie bez makijażu? Poznaj 8 prostych wskazówek!