BIZNES&POLITYKA

Internauta zarzucił Jarkowi Jakimowiczowi kłamstwo. „Sprawdzimy wszyscy czy jesteś zwykły szmaciarz czy masz charakter?”

Jarosław Jakimowicz popularność zyskał dzięki roli w filmie „Młode Wilki” w 1995 roku.

Później Jakimowicz zagrał w kontynuacji kultowego filmu, grał też w serialu „Na dobre i na złe” oraz „pierwsza Miłość”. Obecnie aktor bardziej jest znany z sympatii do PiS’u i pracy w TVP. Od 2019 roku prowadzi „Pytanie na Śniadanie Extra” poświęcone służbom specjalnym, a w wakacje – razem z Magdaleną Ogórek – program „W kontrze”.

 

Kilka dni temu na instagramie Jakimowicza pojawił się zaskakujący wpis. Aktor-prezenter wyznał, że od 10 lat pracuje fizycznie przerzucając katalizatory:

 

Tak to ja pracownik TVP info ❤️ ?? brudny, śmierdzący, który raz na miesiąc przerzuca tonę tego towaru. Raz latem 30 stopni ciepła, raz zimą – 15 Celsjusza a innym razem w deszcz ☔. Robię to od 10 lat i tak zarabiam uczciwie PIENIĄDZE.

 

Jarek twierdzi, że mógłby już nie pracować w tej firmie, jednak lubi swoją pracę:

 

Czasami jestem panen z tvp a czasami zwykłym robotnikiem. Dlatego mam tyle szacunku do ludzi pracy ❤️‼️Na zdjęciu uśmiecham się, ale to mega ciężka fizyczna praca ⚒ po której bolą stawy, ręce, kolana, kręgosłup a zapach tego złomu i smarów długo pozostaje na ciele nawet po umyciu. . . Mógłbym tego już dawno nie robić, ale mam w tym frajdę i zżyłem się z ludźmi z którymi pracuję. ?

 

Pod tym wpisem internauta – Rafał Grzegorzek – zarzucił Jarkowi Jakimowiczowi kłamstwo:

 

Panie, weź pan udostępnij umowę o pracę, albo zlecenie. Zakryj (jak umiesz) dane wrażliwe i kwotę jaką zarabiasz bo nikt z normalnych ludzi ci poprostu kłamczuchu jie wierzy

 

Co na to Jakimowicz? Rzucił Grzegorzkowi wyzwanie:

 

OK ZGADZAM SIĘ ‼️ TY WPŁACASZ 500 ZL NA FUNDACJE ZNAJDKI A JA POKAZUJE UMOWE ‼️pomożesz zwierzakom i będziesz miał dowód?

 

wymiana zdań pod postem Jakimowicza – https://www.instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/

 

Mężczyzna nie odpisał, dlatego wczoraj Jarek dodał kolejny post w tym temacie:

 

Rafał Grzegorzek zarzuca mi kłamstwo i pisze żebym pokazał umowę o pracę. Śmiała propozycja, ale ok ? Ja proponuję Rafałowi taką zabawę ?. Ma wpłacić 500 zł na Fundacja Znajdki a ja opublikuje umowę. ? Fajnie co? I teraz sprawdzimy wszyscy czy jesteś zwykły szmaciarz czy masz charakter? Zwierzętom nie pomożesz? ?

 

Jak do tej pory Rafał Grzegorzek nie odniósł się do wpisu Jakimowicza. Za to inni podsumowali samozwańczego „oskarżyciela”:

 

Szach mat ??

 

Panie Jarku NOKAUT ?

 

Słabe jest to że codziennie każdy ma odwagę wejść na profill znanej osoby, opluć ją zmieszać wytknąć kwestie ubioru, pochodzenia czy też poglądy… w cztery oczy na ulicy nie macie już tyle odwagi…

 

Nieźle Panu idzie łomotanie lewaków. Tak trzymać ??

 

Ciekawe, czy po tych wpisach pan Grzegorzek odezwie się w końcu do Jarka…?

 

Polecamy: Gorące zdjęcia i wulgarne słowa Dody na temat jej ty*ka. Zobacz!

 

View this post on Instagram

KATALIZATORY ❤️❤️❤️❤️❤️ Tak to są brudne, śmierdzące katalizatory, które wycinane są z samochodow. Tak to ja pracownik TVP info ❤️ ?? brudny, śmierdzący, który raz na miesiąc przerzuca tonę tego towaru. Raz latem 30 stopni ciepła, raz zimą – 15 Celsjusza a innym razem w deszcz ☔. Robię to od 10 lat i tak zarabiam uczciwie PIENIĄDZE. Czasami jestem panen z tvp a czasami zwykłym robotnikiem. Dlatego mam tyle szacunku do ludzi pracy ❤️‼️Na zdjęciu uśmiecham się, ale to mega ciężka fizyczna praca ⚒ po której bolą stawy, ręce, kolana, kręgosłup a zapach tego złomu i smarów długo pozostaje na ciele nawet po umyciu. . . Mógłbym tego już dawno nie robić, ale mam w tym frajdę i zżyłem się z ludźmi z którymi pracuję. ? Lubię fizyczną robotę ? a oni ? piszą ciągle to samo Jakimowicz KATALIZATORY Jakimowicz KATALIZATORY ?? ? ? ? ? nie piszcie, że ja reklamuje skup bo ja fizycznie zajmuje się kupowaniem, wyceną jeżdżąc po pobliskich szrotach i złomowiskach PISZCIE, ŻE ROBOL JESTEM ‼️???. #jakimowicz #katalizator #katalizatory #tvpinfo

A post shared by Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz) on