CELEBRYCI

Jej córki rozpoczęły szkołę w USA. Agata Rubik zaliczyła modową wpadkę?!

Pod koniec lipca Agata Rubik, Piotr Rubik oraz ich dwie córki wyprowadzili się do Miami. W USA nauka zaczyna się jeszcze w sierpniu i wczoraj dziewczynki pierwszy raz poszły do amerykańskiej szkoły.

O swojej wyprowadzce Rubikowie informowali już w kwietniu, później pochwalili się, że starsza z córek – Helena, dostała się do prestiżowego liceum. Z kolei młodsza – Alicja – miała kontynuować naukę w tamtejszej szkole podstawowej.

Pierwszego dnia szkoły, rodzice mogli odprowadzić dzieci do klasy, a Agata Rubik opublikowała wspólne zdjęcie z córkami.

 

https://www.instagram.com/agata_rubik/

 

Na zdjęciu rzuca się w oczy to, że Ala ma na sobie szkolny mundurek. Z kolei Helena założyła czarną koszulkę i długie spodnie. Tymczasem mama dziewczynek – Agata Rubik – pokazała się w klapkach i z gołym brzuchem.

 

Pod postem zaroiło się od słów wsparcia dla Ali i Helenki. Skrytykowano jednak strój Agaty – wiele osób uznało, że jest on lekceważący i nieodpowiedni do sytuacji, jaką jest rozpoczęci roku szkolnego. Z drugiej strony, fanki broniły celebrytki i twierdziły, że w Ameryce panuje luz i swobodny strój nikomu nie przeszkadza.

 

Pani Agata najwyraźniej usunęła krytyczne wpisy, bo znikły one „tablicy’. Jednak pytanie o stosowność jej stroju pozostaje otwarte.

Irena Kamińska-Radomska – znana z „Projekt Lady” – w czerwcu br. zwracała uwagę na to, jak ubierają się nauczyciele na zakończenie roku szkolnego. Stwierdziła, że powinni oni dawać przykład i dzieciom i rodzicom. Wskazała też, że zakończenie czy rozpoczęcie roku szkolnego to uroczystość i warto nie „odzierać” jej z należytego szacunku.

 

Janina Dowbor ma już 14 lat. Zgadnij, czym się zajmuje wnuczka Katarzyny Dowbor?!

 

https://www.instagram.com/agata_rubik/

 

https://www.instagram.com/agata_rubik/