GWIAZDY

Piotr Rubik z rodziną opuszcza Polskę. Oto szczegóły wyprowadzki do USA!

Piotr Rubik z rodziną już niedługo opuszcza Polskę. W wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN”, razem z Agatą opowiedzieli o szczegółach ich wyprowadzki.

Pierwszy raz o swoich planach Rubikowie poinformowali 1 kwietnia. Nic więc dziwnego, że fani kompozytora i jego żony uznali to za primaaprilisowy żart. Tymczasem Piotr Rubik wcale nie żartował, bo z żoną i córkami wyprowadza się do USA.  Konkretnie będzie to Miami, a z Polski wyjadą już niedługo.

 

https://www.facebook.com/PiotrRubikMusic?locale=pl_PL

 

Rubikowie do przeprowadzki przygotowują się już ponad rok. Jak się okazuje, w Miami jest jest pakiet wiz imigracyjnych dla artystów i sportowców i obecnie Agata i Piotr mają już prawo stałego pobytu i wszystkie prawa poza wyborczymi.

 

Z Polski wyjeżdżają już pod koniec lipca, bo szkoła w USA zaczyna się 17 sierpnia. Helena jest już zapisana do szkoły i jest to dobra, publiczna High School. Przyjęcie Helenki do tej placówki to duży sukces, bo jak powiedział Piotr:

 

Tam jest jeszcze tysiąc dzieci na liście oczekujących

 

Natomiast młodsza z córek – Ala – będzie zapisana do szkoły w zależności do miejsca zamieszkania, bo Rubikowie jeszcze nie wynajęli mieszkania.

Gdy teraz przyjadą do Miami, to muszą wynająć mieszkanie, muszą zdać egzamin na prawo jazdy i kupić samochód. Natomiast dom w Warszawie zostaje i będzie zaopiekowany, bo Piotr będzie przyjeżdżał na koncerty, więc musi gdzieś mieszkać.

 

>>>Radek Majdan wychowuje jego synów. Jacek Rozenek powiedział CO o tym myśli!

 

Co do planów zawodowych, to Agata nadal zamierza być influencerką. Uważa, że jej profil będzie ciekawszy, słoneczny i bardziej inspirujący. Z kolei Piotr Rubik dba o to by trzymać kontakt z publicznością w Polsce i planuje mnóstwo koncertów. Jednocześnie zamierza podpić Amerykę mówiąc: Skoro tu się udało i tam też się uda.

 

Cała rozmowa na stronie DDTVN.