CELEBRYCI

Agata Rubik u Żurnalisty. Szok, co powiedziała o młodszej córce!

Agata Rubik i Piotr Rubik mają dwie córki. W rok po ich ślubie na świat przyszła Helena (ur. 2009), a następnie Alicja (ur. 2013).

Pod koniec lipca 2023 r. Rubikowie wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Wcześniej jednak celebrytka udzieliła wywiadu u Żurnalisty.

 

https://www.instagram.com/agata_rubik/?hl=pl

 

W wywiadzie opowiedziała o początkach swojej znajomości z Piotrem Rubikiem i o życiu u jego boku. Z rozmowy wynika, że ceni sobie wygodę i komfort. Stwierdziła na przykład, że nie wzięłaby psa ze schroniska z traumami bo, musiałaby na niego poświęcić za dużo czasu.

 

Dariusz Pachut komentuje rozstanie z Dodą. Ale hipokryta!

 

Agata Rubik u Żurnalisty – co powiedziała o młodszej córce?

 

Podczas wywiadu wiele razy mówiła o „dzieciach” i o „córkach”, ale konkretnie tylko o jednej. Mogliśmy się więc dowiedzieć, że Helenka jest wybitna, wyjątkowa, że świetnie zna angielski, że chętnie czyta itp. Internauci uznali więc, że żona Rubika publicznie faworyzuje starszą z córek, w ogóle nie wspominając o Alicji:

 

1.5h wywiadu a ja nawet nie wiem jak na na imie druga córka… Bo o Helenie to wiem juz wszystko. Szkoda tej drugiej dziewczynki, widac jak matka faworyzuje tylko jedno dziecko, znam to z autopsji niestety

 

Zastanawiam się jak jej druga córka słuchając tego wywiadu się poczuje …. Ze Helena to , Helena tamto …. Słabo pani Agato

 

Helena najlepsza, Helena najwspanialsza, Helena to, Helena tamto… Dziwnie się tego słucha, wiedząc, że mają dwójkę dzieci, a pieje z zachwytu tylko nad jednym… Bardzo krzywdzący i hierarchizujący wywiad, nawet jeśli to nie było zamierzone…

 

Córka Helena najmądrzejsza, najzdolniejsza, druga rozumiem nic ciekawego? Smutne to wychwalanie jednego dziecka, kiedy ma sie dwoje.

– komentowano pod nagraniem.

 

Co ciekawe, we własnych relacjach na instagramie, nie widać by Agata specjalnie wyróżniała starszą z córek. Co prawda często Helena jest na pierwszym planie, ale pojawiają się też posty czy nagrania z Alą.

Czyżby wywiad ujawnił faktyczne przekonania i podejście Agaty Rubik do jej córek? Video poniżej.

 

Internauci oburzeni! Zobacz, co Joanna Krupa zrobiła z rannym pieskiem! [VIDEO]