CELEBRYCI

Internauci oburzeni! Zobacz, co Joanna Krupa zrobiła z rannym pieskiem! [VIDEO]

Joanna Krupa jest miłośniczką zwierząt i właśnie zamieściła nagranie z rannym pieskiem.

Co prawda przekaz modelki był słuszny i bardzo szczery, to jednak traktowanie zwierzątka nie spodobało się internautom.

 

https://www.instagram.com/joannakrupa/

 

Z opowieści Krypy wynikało, że mały Gustavo był traktowany przez dzieci jak zabawka. Rodzice pozwalali, by ich pociechy rzucały pieskiem, co spowodowało liczne złamania. Obecnie psiak ma zagipsowany cały tułów i szyję.

 

Kochanie miłość do zwierząt i do ludzi zaczyna się od naszych rodziców i musimy uczyć nasze dzieci żeby mieć szacunek nie tylko do ludzi ale też do zwierząt . Ci co nie umiał wychować dzieci powinni być karani jak ich dzieci torturują nie tylko zwierzęta też ludzi. Ktoś musi za to wziąć odpowiedzialność i rząd powinien największe kary jak więzienie dać dla takich skurczybyków a nie że dostaną mandat i sobie spokojnie wrócą do domu i mogą torturować inne zwierzę albo ludzi. @psierociniec #Gustavo. [pisownia oryginalna – przyp. red.]

– napisała.

 

Internauci w pełni zgodzili się ze słowami modelki i pisali, że przykład idzie z góry. Zwracali też uwagę, że w wielu rodzinach w podobny sposób są traktowane dzieci, a potem przenoszą takie zachowanie na zwierzęta.

 

Lekarz gwiazd przejrzał Caroline Derpienski: „Uważam, że jest to bardzo…”

 

Zobacz, co Joanna Krupa zrobiła z rannym pieskiem!

 

Jednocześnie wiele osób było zszokowanych tym, jak sama Joanna Krupa traktowała psa. Otóż zamiast go przytulić do siebie – machała nim i trzymała jak eksponat:

 

Aśka trochę delikatniej i ciszej mogłaś…przecież ten psiak jest przerażony Why nie pomyślałaś ?

 

Piesek jest przerażony tym występem również ????????

 

Kto też pozwolił żeby chore zwierze nadal Pani trzymała jak zabawkę pod publikę. Można w zupełnie innym stylu, spokojnym, bezpiecznym nagrać film a nie w taki sposób. Czy w szpitalach też tak trzymają dzieci połamane, obracają je, całują w powietrzu. Nie. Ale człowiek może zrobić wszystko ze zwierzątkiem wykorzystując swoją siłę.

– komentowano.

 

Jak na osobę kochającą zwierzęta, wykazała się brakiem empatii i pasiak wygląda na przestraszonego.

Nagranie poniżej.

 

W maju została wdową. Justyna Kowalczyk ujawniła, w jakim jest teraz stanie!

 

https://www.instagram.com/joannakrupa/