GWIAZDY

Agnieszka Włodarczyk zaatakowana. W ruch poszedł kwas!

Agnieszka Włodarczyk z partnerem – Robertem Karasiem i synkiem – Milanem przebywa w Hiszpanii. To tam spotkało ją coś przerażającego.

W 2020 roku w życiu aktorki doszło do wielkiej rewolucji. Z powodu pandemii Agnieszka Włodarczyk musiała zawiesić swoją aktorską aktywność i w tym samym czasie związała się z Robertem Karasiem. Później zaszła w ciążę i całkiem zrezygnowała z pracy w zawodzie, a została influencerką.

Teraz towarzyszy Robertowi w jego kilkutygodniowych czy kilkumiesięcznych, zagranicznych wyjazdach treningowych. Agnieszka nie spodziewała się tego, co spotka ją w Hiszpanii.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Na swoim profilu publikuje piękne zdjęcia, tymczasem w ich własnym mieszkaniu pojawiły się karaluchy! Agnieszka Włodarczyk była przerażona atakiem owadów. Na instasory słychać było, że naprawdę się ich boi! Ogromnego karalucha unieszkodliwiła siostra Roberta Karasia.

Tymczasem w ruch pójdzie kwas borowy, Agnieszka i Robert zamówili też pułapki. Niestety w tym klimacie, owady często pojawiają się w mieszkaniach.

 

Fani Agnieszki Włodarczyk podzielili się swoimi doświadczeniami z tym temacie:

 

Byłam w wielu miejscach i nawet w lepszych hotelach zdarzały się karaluchy.. tam gdzie jest ciepło i blisko woda niestety to częsty przypadek ale po czasie nie robią już tak wrażenia 😉 koty tez dobrze sobie z nimi radzą 😉

 

Jak byłam na Kubie moja największa fobią były pająki, cały pobyt udało mi się nie widzieć dużych, aż ostatniego dnia na ścianie siedział ON- wielkości mojej dłoni 🙂 włochaty i obrzydliwy. Chociazbym chciała, klapkiem bym go nie potraktowała bo był tak wielki, ze później pokój wyglądałby jak miejsce zbrodni ????

 

cucarachas ????‍???? spotkalam je codziennie na wszystkich hiszpanskich wysypach, rzadziej w Hiszpanii kontynentalnej. w nocy jeszcze halasuja brrr

 

Jak widać, w czasie wyjazdów zagranicznych trzeba się liczyć z takimi nieproszonymi gośćmi.

 

>>>Partnerka Chajzera przerwała milczenie. Ale czemu wszyscy patrzyli na PSA!

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/