GWIAZDY

Aleksandra Domańska z trudem się porusza. „Zostało jeszcze trochę czasu, żeby…”

33-letnia Aleksandra Domańska najprawdopodobniej przeszła poważny zabieg. Na jej profilu pojawiły się niepokojące wpisy.

Gwiazda serialu „Mecenas Porada” zmieściła nagranie, na którym widać, że Aleksandra Domańska z trudem się porusza. Video podpisane jest „Slowly, slowly” [ang. powoli], słychać też głębokie westchnienie. Następne zdjęcie – prawdopodobnie już z łóżka – ma podpis „To by było na tyle”.

Co stało się aktorce i jaki przeszła zabieg?

 

https://www.instagram.com/domanska_naprawde/

 

Domańska opublikowała też post, a na zdjęciu widać jej brzuch z wysokim opatrunkiem. Gwiazda prawdopodobnie przeszła operację, bo mówi tu o „remoncie”, z którego wstała:

 

Wstała. Była w remoncie. W procesie entropii*, dezorganizacji systemu, pogłębiającym się chaosie, psychologicznej dezintegracji. Kiedy proces entropii w końcu wyhamowuje, przeradza się w proces samouporządkowania – emergencji.

 

Aktorka pociesza się, że nie jest jedyną kobietą, która przeszłą taki „remont”:

 

Codziennie powtarzał jej: nie jesteś jedyna, która przechodzi taki moment. Nie jesteś jedyna. I ta świadomość, że nie jest sama taka połamana i w remoncie to był balsam na bolące kości, nerwy, zwoje, serce.

 

I dodaje:

 

Zostało jeszcze trochę czasu, żeby zająć się tą ruinką. Idzie wiosna????

 

Tak więc Aleksandra Domańska swoim zwyczajem nie zdradziła, co ją spotkało. Mimo to, pod jej postem pojawiły się słowa wsparcia od koleżanek z branży oraz od fanów aktorki.

 

>>>Michał Żebrowski nago. Cień zdradził wielkość jego…! [18+]

 

* wikipedia: „Entropia jest miarą stopnia nieuporządkowania układu i rozproszenia energii”

 

https://www.instagram.com/domanska_naprawde/