GWIAZDY

Królikowski już nie kryje się z partnerką. Zobacz JAK wygląda Izabela! [FOTO]

W lutym 2022 r. Antek Królikowski porzucił Joannę Opozdę tuż przed jej porodem. Najprawdopodobniej jednak znacznie wcześniej wdał się w romans z prawniczką Izabelą.

Jak do tej pory Antek Królikowski dosłownie kilka razy wypowiedział się na temat swojej obecnej partnerki. Twierdził, że jest ona dla niego dużym wsparciem i cieszył się, że kobieta nie pracuje w show biznesie.

Izabeli jednak nie pokazywał w swoich social mediach, z kolei jej konto jest prywatne. Tymczasem wczoraj aktor zamieścił filmik z Izabelą.

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/

 

W lutym 2023 r. Królikowski został zatrzymany, gdy prowadził samochód pod wypływem środków odurzających. I choć aktor twierdzi, że to tylko lecznicza marihuana, to usłyszał zarzut.

Najwyraźniej więc 34-latek postanowił wziąć się za siebie i ostatnio paparazzi przyłapali go na siłowni. Natomiast wczoraj Antek pokazał nagranie ze wspólnego biegania z Izabelą i psem.

 

Na nagraniu widzimy kobietę z psem wbiegającą po schodach na most. Następnie partnerka Królikowskiego odwraca się do obiektywu, dzięki czemu możemy zobaczyć jej twarz.

 

Video zrobione jest z pewnej odległości, więc Izy nie widać zbyt wyraźnie. Mimo to uznać trzeba, że aktor zrobił krok w kierunku upublicznienia wizerunku swojej partnerki.

 

Zdjęcia poniżej.

 

POLECAMY:

Michał Żebrowski nago. Cień zdradził wielkość jego…! [18+]

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/antek.krolikowski/?hl=pl