córeczkę
CELEBRYCI

Andziaks i Luka nazwali córeczkę… Szok?

Youtuberka Angelika Zając, znana w sieci jako Andziaks, została niedawno po raz pierwszy mamą. Celebrytka doskonale wykorzystuje swoje 5 minut sławy. Najpierw zrelacjonowała na wideo swój poród. Teraz zszokowała swoich fanów imieniem, jakie nadała swojej córeczce.

Jakie imię dała dziewczynce?

Na początku maja Andziaks urodziła córeczkę. Poród został nakręcony na wideo i opublikowany na kanale Zając. Angelika i jej ukochany Luka nie przestają zaskakiwać i regularnie publikują w sieci zabawne filmiki i posty w tematyce dzieci.

Luka zrelacjonował ostatnio w internecie moment, w którym pije mleko z piersi swojej dziewczyny. Internauci byli szczególnie dociekliwi, jeżeli chodzi o imię ich pierwszego dziecka. Okazuje się, że dziewczynka otrzymała dwa imiona o wyjątkowo królewskim brzmieniu.

córeczkę
IG

Nasza córeczka ma na imię Charlotte Elizabeth Trochonowicz. Elizabeth po mojej babci, która ma na imię Elżbieta, ale Luka stwierdził, ze fajniej będzie pasować do Charlotte Elizabeth” – poinformowali.

Jak do niej mówią?

My mówimy na nią Czarli albo Szarlotka, Szarlotinka, Szarlotini, moja babcia np. mówi Czarlot. Nam się podoba, jak będzie już dorosła, to będzie zadowolona ze swojego imienia. To pięknie brzmi, po królewsku” – stwierdzili.

Przegięli?

córeczkę
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram