ZDROWIE&URODA

Anna Dymna szuka pracownika. Poznaj szczegóły!

Anna Dymna to aktorka, a także założycielka i od 2003 roku prezes Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Czym zajmuje się fundacja Anny Dymnej? Jak czytamy na stronie organizacji:

 

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” powstała 26 września 2003 r. Posiada status organizacji pożytku publicznego. Głównym naszym celem jest pomoc dorosłym osobom niepełnosprawnym intelektualnie.

 

Wybudowaliśmy i prowadzimy dwa ośrodki terapeutyczno-rehabilitacyjne: „Dolinę Słońca” w podkrakowskich Radwanowicach i Warsztaty Terapii Zajęciowej w nadbałtyckim Lubiatowie. Zajmujemy się także wspieraniem leczenia, rehabilitacji oraz edukacji. Do tej pory pomogliśmy ponad 32 000 osób chorych i niepełnosprawnych w całej Polsce. Funkcję prezesa fundacji Anna Dymna pełni społecznie.

 

Anna Dymna – https://www.facebook.com/mimowszystko

 

Obecnie Fundacja szuka pracownika do swojego biura w Krakowie. Do obsadzenia jest wakat „młodszy specjalista ds. współpracy z darczyńcami”.

 

Zadaniem tej osoby jest „pozyskiwanie funduszy przeznaczonych na wsparcie dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz finansowania projektów realizowanych przez fundację”, a także budowanie relacji dotyczących zbiórek online, tworzenie newsletterów i pisanie wniosków.

 

Wymagana jest między innymi znajomość zagadnień dotyczących marketingu, social mediów oraz zbiórek internetowych. Szczegóły tutaj.

 

Zobacz też: Kuba Wojewódzki wytyka Michałowi Pirógowi hipokryzję: „Uderz się w pierś”!