BIZNES&POLITYKA

Autor książki „Dziewczyny z Dubaju” rzuca poważne oskarżenia: „Gwiazdor TVP gwałcicielem?”

Piotr Krysiak to autor książki „Dziewczyny z Dubaju”, której ekranizację wyprodukowała Doda. Film premierę zaplanowaną ma właśnie na początek 2021 roku.

Tymczasem dziś Piotr Krysiak na swoim profilu opublikował bardzo obszerny wpis. Jest to opowieść o kobiecie, która miała być zgwałcona przez gwiazdę TVP podczas konkursu Miss Generation w styczniu 2020 roku.

 

Gwiazda publicystyki TVP INFO miała zgwałcić uczestniczkę konkursu Miss Generation 2020. Tak utrzymuje kobieta, która uciekła ze zgrupowania i zgłosiła sprawę policji. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie, ale nie przesłuchała jeszcze „gwiazdora”. Śledztwo trwa już 8 miesięcy i zostało w tej chwili zawieszone, ponieważ prokurator czeka na informację od brytyjskiej policji. – pisze Krysiak.

 

Dalej następuje opis sytuacji gwałtu, a także informacja o tym, że ofiara nagrała swojego oprawcę. Po całym zdarzeniu pojechała do szpitala, gdzie miano jej pobrać wymazy i została wezwana Policja. Śledztwo jednak umorzono i dlatego Piotr Krysiak postanowił nagłośnić sprawę:

 

Dlaczego piszę o gwiazdorze TVP, choć ten nie ma nawet postawionych zarzutów? Otóż ten Pan nie jest zwykłym Kowalskim. Pracuje w telewizji utrzymywanej z naszych podatków. Jest osobą publiczną. Jego szefem jest polityk, jeszcze do niedawna Solidarnej Polski. Szefem Solidarnej Polski jest zaś kolega prezesa – prokurator generalny i minister sprawiedliwości. Czy może mieć to wpływ na przebieg śledztwa i losy ofiary?
Nie przesądzam winy gwiazdora. Jeśli jest niewinny – to w interesie wszystkich trzech Panów powinno być szybkie wyjaśnienie tej sprawy i zakończenie śledztwa.

 

A nas zastanawia, jak ofiara gwałtu, wepchnięta do pokoju, mogła w tym samym czasie nakręcić filmik…?

 

>>>Tak „wypoczywa” Małgorzata Rozenek. Nie każdy by to wytrzymał!

 

https://www.facebook.com/pkrysiak.96.f/posts/3722564894430487

https://www.facebook.com/pkrysiak.96.f

https://www.facebook.com/pkrysiak.96.f

https://www.facebook.com/pkrysiak.96.f
https://www.facebook.com/pkrysiak.96.f