BIZNES&POLITYKA GWIAZDY

Basię Kurdej-Szatan spotkała krzywda? Burza pod wywiadem z aktorką!

Barbara Kurdej-Szatan właśnie udzieliła wywiadu dla Małgorzaty Ohme do podcastu Lajf Noł Makeup, gdzie goście pojawiają się bez makijażu.

Gosia Ohme w bardzo ciepły i empatyczny sposób odniosła się do tego, co spotkało Basię Kurdej-Szatan po jej pamiętnej wypowiedzi o Straży Granicznej. Internauci jednak mieli zupełnie inne odczucia w tej kwestii i pod postem rozgorzała prawdziwa burza!

 

Kurdej-Szatan na Marszu Miliona Serc, październik 2023 – https://www.instagram.com/kurdejszatan/

 

Kurdej-Szatan Straż Graniczna

 

Przypomnijmy, że w listopadzie 2021 r. aktorka skomentowała sprawę uchodźców, którzy próbowali przejść przez polsko-białoruską granicę. Uderzyła w polski rząd oraz Straż Graniczną:

 

KURWA !!!!!!!!!! Kurwaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kurwa „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kurwa !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!!
Chcecie takiego rządu wciąż ?????

– napisała [więcej tutaj].

 

A efektem tego typu wypowiedzi była nie tylko utrata wielu kontraktów, ale też hejt i groźby.

 

Spotkała ją krzywda?

 

Teraz w podcascie Gosia Ohme stwierdziła, że Barbarę spotkała „wielka krzywda”. Na to Kurdej-Szatan zaczęła mówić, że ludzie nie mają zahamowani i nie potrafią spojrzeć „z innej strony”.

 

Dariusz Opozda pozywa córkę! Joanna Opozda okazała rażącą niewdzięczność?

 

Internauci dostrzegli wielką sprzeczność oraz hipokryzję w słowach aktorki:

 

A pani Basia potraktował Funkcjonariuszy Straży Granicznej jak ludzi? Pani Basia tak ladnie mówi o szacunku do drugiego człowieka a swoim zachowaniem pokazała coś zupełnie innego.

 

Nie no… oczywiście, że Pani Basia i jej rodzina nie powinni być atakowani, bo nic nie usprawiedliwia takiego zachowania! Tylko tak samo nic nie usprawiedliwia zachowania Pani Basi

 

„Ludzie nie mają zahamowań, nie potrafią spojrzeć na tą drugą stronę” a to dopiero w punkt! I to z ust osoby która dokładnie „nie spojrzała na tą drugą stronę”.

 

Kochani obrońcy. Czy kiedy ktoś stanie obok Was z bronią w ręku i policja obroni Was przed taką osobą to zaczniecie krzyczeć „MORDERCY”? Raczej nie! Będziecie dziękować, będziecie się cieszyć, że ktoś ocalił Wasze życie.

 

O sobie mówi…Ona uszanowała funkcjonariuszy ????… teraz lans na ” Oj jaka ja biedna jestem „???? jak długą Polska ma historię, zawsze wojsko chroniło granice. Czego pinda nie rozumie?

– pisano pod nagraniem.

 

Poniżej wspomniana wypowiedź oraz cały podcast.