CELEBRYCI

Uczy Polki, jak osiągnąć org**zm! Uczestniczka programu „Hotel Paradise” została…

Martyna Kondratowicz to uczestniczka programu „Hotel Paradise”.

Zasłynęła tym, że jako pierwsza zdecydowała się na zbliżenie seksualne przed kamerami. Z tego porodu modelkę i celebrytkę spotkało wiele krytyki. Wydaje się jednak, że spłynęła ona jak po kaczce. Martyna Kondratowicz swoją porażkę (szybko została porzucona przez swojego seksualnego partnera) postanowiła przekuć w sukces. Konkretnie w walkę o równouprawnienie kobiet.

 

Jednym z elementów tej inicjatywy ma być uczenie Polek, jak osiągnąć orgazm. Na swoim profilu YouTube zamieściła dwa filmiki dotyczące tego tematu (jeden został usunięty). Publikuje też liczne posty dotyczące tego tematu, promuje w nich gadżety seksualne szwedzkiej firmy, bo najwyraźniej została ich ambasadorką.

 

Hej, a Ty znasz siebie? Znasz swoje ciało? My kobiety często na dalszy plan spychamy własną przyjemność w sypialni. Doświadczamy średnio mniej orgazmów podczas seksu, niż mężczyźni! Problem ten określany jest jako „orgasm gap” i wynika najczęściej z braku świadomości swojego ciała, niewiedzy na temat kobiecego orgazmu oraz niedoceniania najbardziej czułego narządu w ciele kobiety – łechtaczki. – pisze Martyna.

 

View this post on Instagram

Hej, a Ty znasz siebie? Znasz swoje ciało? My kobiety często na dalszy plan spychamy własną przyjemność w sypialni. Doświadczamy średnio mniej orgazmów podczas seksu, niż mężczyźni! Problem ten określany jest jako „orgasm gap” i wynika najczęściej z braku świadomości swojego ciała, niewiedzy na temat kobiecego orgazmu oraz niedoceniania najbardziej czułego narządu w ciele kobiety – łechtaczki. Zdrowie seksualne jest jednym z ważniejszych czynników kształtujących jakość życia. Zdecydowałam się powiedzieć to głośno to, w co głęboko wierzę- jeżeli sama nie postawisz na siebie, nikt tego za Ciebie nie zrobi! Weź sprawy w swoje ręce i poznaj swoje ciało! Nie ma nic przyjemniejszego niż samo-eksploracja, a w dzisiejszych czasach ułatwia nam ją w wielkim stylu @lelo_official, które stworzyło kolekcję designerskich i zaawansowanych technicznie zabawek erotycznych. Jedną z moich ulubionych jest LELO Ora 3 – intuicyjna, elegancka, dyskretna- stymuluje łechtaczkę, podobnie jak podczas seksu oralnego. Można ją zabrać nawet pod prysznic! Korzystanie z tego pięknego gadżetu pozwoli Ci zrozumieć, jak działa Twoje ciało, co dokładnie Cię pobudza i w końcu… pomoże ci odnaleźć Twój sposób na osiąganie orgazmu. Lub KILKU! 🙂  Wyciągnij ten ważny temat z szuflady, tak jak ja wyciągam dzisiaj Ora 3! Kobiecy orgazm ma znaczenie- zmieńmy statystyki. #LELOOra3 #PleasureInMyHands #WellWithLELO #ComeTogether

A post shared by Martyna Kondratowicz (@martyna.kondratowicz) on

 

W kolejnych wpisach celebrytka zachęca do używania różnych gadżetów seksualnych. Twierdzi też, że samodzielne uzyskiwanie satysfakcji przekłada się później na współżycie z partnerem:

 

Stosowanie gadżetów seksualnych nie tylko może pomóc w poznaniu swojego ciała, ale również poprawia ukrwienie okolic intymnych, dzięki czemu łatwiej doznamy orgazmu, samej jak i z partnerem.

 

View this post on Instagram

Wiesz, że osiągnięcie orgazmu jest prostsze niż myślisz? Kochane Kobiety, nie oglądajmy się w tej kwestii na panów! To my same musimy się nauczyć osiągać orgazm. Jak każda edukacja, tak i ta cielesna wymaga poznania i praktyki. To, że temat seksualności i kobiecego orgazmu nadal jest tematem tabu, wcale nie pomaga kobietom, które borykają się z tym problemem. Stosowanie gadżetów seksualnych nie tylko może pomóc w poznaniu swojego ciała, ale również poprawia ukrwienie okolic intymnych, dzięki czemu łatwiej doznamy orgazmu, samej jak i z partnerem. Moim ulubionym urządzeniem od @lelo_official jest Sona 2 Cruise, która wykorzystuje technologię drgań sonicznych stymulujących łechtaczkę bez bezpośredniego kontaktu. Jest stylowa, designerska i bardzo intuicyjna w obsłudze. Dzięki niej zrozumiałam, że osiągnięcie orgazmu jest dosłownie tak samo proste, jak zjedzenie mojego ulubionego deseru. Rozpieszczaj siebie, zasługujesz na to, żeby cieszyć się z przyjemności, którą może dać Ci Twoje ciało i nie ma w tym nic, czego miałabyś się wstydzić. Udane życie seksualne jest tak samo ważne jak dbanie o swoje zdrowie, dlaczego więc ten temat jest ciągle spychany na dalszy plan? Zmiana jest w naszych rękach- zacznijmy mówić o tym głośno. Na stronie LELO trwa właśnie promocja urodzinowa – warto z niej skorzystać, by sprezentować Sonę sobie lub bliskiej kobiecie.  #PleasureInMyHands #WellWithLELO #ComeTogether#LELOSona2Cruise

A post shared by Martyna Kondratowicz (@martyna.kondratowicz) on

 

Martyna Kondratowicz chce zostać orędowniczką kobiecej seksualności:

 

…rozumiem, że wśród niektórych temat przyjemności budzi wiele emocji, niestety także tych negatywnych. Chciałabym bardzo odczarować tę tematykę i pokazać, że możemy mówić bez wstydu o masturbacji, seksie i seksualności.

 

Zobacz też: Wyzwolona uczestniczka „Hotelu Paradise” krytykuje Klaudię El Dursi za… (VIDEO)