GWIAZDY

Cichopek i Kurzajewski opuścili Polskę: „to dopiero początek”!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przez wiele miesięcy zaprzeczali, jakoby łączyło ich coś poza pracą. Finalnie swój związek potwierdzili w październiku 2022 r.

Wiadomość ta u wielu osób wywołała konsternację, powodów było wiele. Po pierwsze tuż po rozstaniu Kasi Cichopek i Hakiela, tancerz sugerował, że został zostawiony dla kogoś. Jednak Katarzyna wciąż nie potwierdzała, że jest w związku. Ponadto wspólna praca Cichopek i Kurzajewski przy programie „Pytanie na Śniadanie” rodziła kontrowersje. Najbardziej jednak nowy związek prezentera odczuła jego była żona – Paulina Smaszcz, która najwyraźniej do tej pory nie potrafi przeboleć, że Maciej związał się z inną.

 

Wówczas, w październiku 2022 r. para zakochanych wybrała się do Jerozolimy. Teraz spełniają swoje kolejne marzenie.

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

Cichopek i Kurzajewski opuścili Polskę

 

Na profilach Katarzyny i Macieja pojawiła się informacja, że wyjechali na Bliski Wschód. Najprawdopodobniej jednak w Jordanii są już od dłuższego czasu, bo Cichopek relacjonowała, co już zdążyli zobaczyć.

 

Jordania ?? to kolejne spełnione marzenie na naszej podróżniczej liście ??. W ciągu kilku godzin zachwyciła nas różnorodnością , od plaż ?️ nad Morzem Czerwonym, po pustynię Wadi Rum ?

 

Poinformowała też, że:

 

to dopiero początek naszej jordańskiej przygody. ?Przed nami kolejne dni w tej magicznej krainie.? I jeszcze jedno, glamping na pustyni jest obłędny. ?⛺ W dzień cudowny krajobraz ?, a nocą gwiazdy na wyciągnięcie ręki. ? YES, IT’S JORDAN, a nawet MAGIC JORDAN! ?☀️

– pisała rozentuzjazmowana.

 

Internauci życzyli Kasi i Maciejowi szczęścia. Podejrzewali też, że ta podróż może na nowo rozwścieczyć byłą żonę Kurzajewskiego…