GWIAZDY

Cleo dostała nową pracę. Będzie zajmować się elektroniką!

Cleo czyli Joanna Klepko to wokalistka, która popularność zyskała dzięki współpracy z Donatanem i stworzeniu hitu „My Słowianie”.

Obecnie Celo jest wokalistką znaną z wielu innych przebojów takich jak „Za krokiem krok”, „Łowcy Gwiazd”, „Alfabet Świateł”, czy „N-O-C”. Była też jurorką talent show „The Voice Kids”.

https://www.instagram.com/cleo_don/

 

Kariera muzyczna Cleo rozwija się w dobrym kierunku, dlatego sporym zaskoczeniem jest przyjęcie nowej pracy w branży elektronicznej! Konkretnie będzie to Media Expert, a wokalistka została dyrektorem artystycznym:

 

Wiecie że jestem osobą która lubi dawać upust swojej kreatywności 🔥 na różnych płaszczyznach: uwielbiam pisać, śpiewać, malować, projektować stroje, pisać scenariusze do teledysków, projektować wnętrza, ogrody i wiele innych 🥰 Miło mi poinformować, że niedawno zostałam dyrektorem artystycznym w @mediaexpert.pl , będę odpowiadała za kreację oraz warstwę artystyczną reklam. To dla mnie zupełnie nowe wyzwanie, już niebawem zobaczycie efekty naszej pracy 😁🙌🔥❤

Dlaczego właśnie Cleo zaproponowano to stanowisko? Sieć handlująca sprzętem elektrycznym i elektronicznym liczy na kreatywność piosenkarki:

 

Cieszymy się bardzo, że Cleo dołącza do naszego zespołu. To znakomita artystka, wulkan energii, ale i bardzo kreatywny i inspirujący człowiek. Wspólnie uznaliśmy, że te cechy warto szerzej wykorzystać. Udzielając więcej swobody artystycznej, odchodzimy nieco od dotychczas stosowanej formuły współpracy z gwiazdami. Wierzymy jednak, że efekty tej kooperacji będą pozytywnym zaskoczeniem i przyniosą fantastyczne korzyści obu stronom – powiedział rzecznik prasowy Media Expert, Michał Mystkowski w wypowiedzi dla Wirtualnemedia.pl.

 

Na razie Cleo pojawiła się w spocie promującym Black Weeks. Przypomnijmy, że Joanna Klepko z wykształcenia jest architektem krajobrazu, więc być może zdolna też będzie „zaprojektować” artystyczną wizję sieci 🙂

 

>>>Tak protestuje Paula Tumala. Pokazała gorące zdjęcia!