GWIAZDY

Colin Farrell z Henrym na Oscarach. Tak wygląda syn Alicji Bachledy-Curuś!

Colin Farrell nominowany był do Oscara dla najlepszego aktora za rolę w filmie „Duchy Inisherin” (The Banshees of Inisherin). Na gali pojawił się z synem.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell byli w związku przez dwa lata (2008-2010) i w tym czasie urodził się ich syn Henry Tadeusz Farrell (ur. 7 października 2009).

Obecnie Henry ma 13 lat, jednak jego rodzice do tej pory starali się chronić wizerunek swojego potomka. Teraz Colin zrobił wyjątek i pozował z synem na gali Oscarów.

 

https://www.instagram.com/alicjabc/

 

Aktor z modelką Kim Bordenave ma jeszcze syna Jamesa (ur. 12 września 2003) i jak twierdzi Farrell, jego synowie nie lubią tego, że wciela się w czarne charaktery,

 

„Mają dość tego, że jestem złym facetem”, powiedział wcześniej podczas występu w The Ellen DeGeneres Show. „Co najwyraźniej, czytając między wierszami, prowadzi mnie do przekonania, że ​​oni myślą, że jednak wszystko ze mną w porządku” – dodał*

 

Na gali Oscarów Colin i Henry Farrell mieli takie same welurowe garnitury, do tego białe koszule i muszki. Ojciec i syn pozowali razem do zdjęć, obejmowali się i machali do publiczności.

 

13-letni Henry wydaje się być bardziej podobny do Colina niż do Alicji. Z pewnością jednak nastolatek ma bardzo wyrazistą urodę.

 

Na nagraniu widać, jak Colin i Henry dobrze bawili się na gali. Niestety Farrell nie dostał Oscara. Najlepszym aktorem okazał się być Brendan Fraser za rolę w filmie „Wieloryb”.

 

https://www.instagram.com/colinfarrellupdates/

 

https://www.instagram.com/colinfarrellupdates/

 

https://www.instagram.com/colinfarrellupdates/

 

 

 

cyt. people.com