CELEBRYCI

Córka Kasi Kowalskiej przemalowała włosy. Szalony kolor!

Aleksandra Yoriadis to 23-letnia córka Kasi Kowalskiej.

O Oli zrobiło się głośno na początku tego roku. Mieszkająca w Londynie córka Kowalskiej trafiła do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Jak się później okazało Aleksandra Yoriadis miała adenowirusa, którego objawy są podobne do Covid-19. Dziewczyna musiała być intubowana (oddychała za pomocą rurki w tchwicy) i aż przez trzy tygodnie była w śpiączce.

 

Po tym traumatycznym zdarzeniu Ola Yoriadis znana na instagramie jako Ola Hontaz (olahontaz) zaczęła publikować kontrowersyjne zdjęcia. Często odsłania wiele ciała lub pokazuje się w wyzywających pozach.

 

Uwagę zwraca także ascetyczna fryzura córki Kasi Kowalskiej. Aleksandra Yoriadis ma bardzo krótkie, często „przylizane” włosy. Widać też, że dziewczyna wcale nie stara się, by wyglądać korzystnie. Jej zdjęcia zwracają raczej uwagę swoją surowością.

Do tej pory włosy Oli były czarne, później różowe. Teraz zyskały nowy, szalony kolor. Jest to siwizna wpadająca w błękit. Aleksandra Yoriadis przyznała, że sama  nie wie, czy będzie jeszcze kiedyś mieć długie włosy:

 

Turning an L into a win with this hair i dont even know if i wanna grow it out ever again

[Zamieniając L w zwycięstwo z tymi włosami, nawet nie wiem, czy chcę je jeszcze kiedykolwiek zapuszczać]

 

nowa fryzura córki Kasi Kowalskiej – https://www.instagram.com/olahontaz/

 

Jak Wam się podoba taki siwy kolorek?

 

View this post on Instagram

scar flexing girl byee

A post shared by that bitch (@olahontaz) on

 

View this post on Instagram

pink friday

A post shared by that bitch (@olahontaz) on