Kinga
BIZNES&POLITYKA

Dlaczego Kinga Duda nie pojawiła się na wiecu Andrzeja Dudy? Smutne doniesienia!

W niedzielny wieczór podano pierwsze wyniki wyborów prezydenckich w Polsce. Pierwszą turę bezapelacyjnie wygrał Andrzej Duda.

Kto go wspierał podczas wiecu?

Andrzeja Dudę wspierała podczas wiecu żona Agata, przyjaciele oraz członkowie partii PiS. Na scenie zabrakło niestety dwóch ważnych dla niego osób – Jarosława Kaczyńskiego oraz ukochanej córki Kingi.

Kinga
IG

Dlaczego córka Dudy nie pojawiła się na wiecu?

Kinga nie zjawiła się na uroczystości, ponieważ od jakiegoś czasu mieszka w Londynie, gdzie odbywa staż w jednej z czołowych kancelarii prawniczych w Wielkiej Brytanii.

„Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy” – ujawniła osoba z bliskiego otoczenia prezydenta.

Czy przyleci do Polski wspierać swojego tatę w drugiej turze wyborów?

Bardzo możliwe, że Kinga przyleci do Polski na drugą turę wyborów. Według Państwowej Komisji Wyborczej Andrzej Duda uzyskał w pierwszej turze 45,24 procent głosów, zaś jego główny konkurent Rafał Trzaskowski – 28,92 procent. Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się 12 lipca i to właśnie Duda ma w niej największe szanse na wygraną.

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram