GWIAZDY

Doda pokazała twarz swojego partnera! Przypomina Wam kogoś? [FOTO]

W listopadzie 2022 r. Dorota Rabczewska uzyskała rozwód z Emilem Stępniem. Jednak już w miesiącach wiosennych i wakacyjnych wzięła udział w programie „Doda. 12 kroków do miłości”, który stacja Polsat emitowała tej jesieni.

Finał show był zaskakujący, a dla niektórych rozczarowujący. Doda bowiem nie wybrała żadnego z kandydatów z programu. Przyznała natomiast, że zakochała się w kimś innym. Część widzów była oburzona postawą gwiazdy i wręcz czuła się oszukana.

Wiadomo jednak, że „serce to nie sługa” i piosenkarka nic sobie nie robiła z tych komentarzy.

 

I tak kilka dni na swoim stories pokazała nagranie z Empiku, gdzie wtula się w ramiona mężczyzny. A później zamieściła zdjęcie z wyjazdu. Na fotografii widać było Dodę oraz jej partnera tyłem.

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Jak myślicie ??gdzie jesteśmy ?

– zapytała.

 

I wkrótce sama odpowiedziała, że polecieli do Wietnamu:

 

Zgadliście -jesteśmy w Wietnamie? @r.pl wysłało nas na egzotyczną wyspę Phu Quoc,nie przeładowaną turystami, z pięknymi plażami i nowymi hotelami.To moje pierwsze od roku wakacje…był wyjątkowo pracowity więc z radością świętuje prace nad płytą i reality.Pierwszy raz nie organizowałam NIC?cała organizacja wyjazdu była po stronie biura: przeloty, transfery, hotele, a na miejscu jest rezydent , który rozwiązuje każdy mój problem ??KAŻDY( a wiemy ,ze łatwo nie jest).Przed nami jeszcze Ho Chi Minh, Hanoi, Ha Long Bay ?️Ale póki co wyciskam tę wyspę jak cytrynę i wiem, że czeka mnie prawdziwy SAJGON?

 

Tym razem jednak zamieściła zdjęcie, na którym widać jej nowego wybranka. Partnerem Dody ma być sportowiec -Dariusz Pachut.

 

Patrząc na fotografię mężczyzny jedna z internautek zauważyła:

 

Co łączy wszystkich partnerów Dody? To to ze zawsze wybiera facetów z dłuższymi włosami.

 

Czy Dariusz przypomina Radzia Majdana…?

 

>>>Mikołaj Roznerski pokazał, co o nim napisano. Wzruszyłem się!

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/