ZDROWIE&URODA

Dziennikarz TVN zamordowany. Ujawniono drastyczne szczegóły!

W miniony weekend w Chorzowie, został zamordowany reporter, współpracownik „Dzień Dobry TVN”.

Śmiercią dziennikarza był poruszony prowadzący „Dzień Dobry TVN” – Bartek Jędrzejak – który kolegę pożegnał za pośrednictwem instagrama [zobacz tutaj], a okoliczności śmierci Pawła K. są szokujące.

 

Paweł K. fot. – https://www.instagram.com/bartekjedrzejak_official/

 

Tej nocy (26/27.03.2022) Paweł K. spotkał się z – będącą w trakcie rozwodu – Eweliną Ż.  Dziennikarz i jego towarzyszka siedzieli w aucie. Niedługo po północy morderca zaatakował.

 

Kilkadziesiąt ran kłutych

 

Agresor zaatakował Pawła K. nożem kuchennym i zadał dziennikarzowi kilkadziesiąt ciosów. Ran miało być co najmniej dwadzieścia. Morderca zaczął też gonić Ewelinę Ż.

Kobiecie udało się wrócić do auta i razem z rannym Pawłem K. dojechać na pogotowie. Dyrektor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach, Łukasz Pach powiedział w rozmowie z Super Expressem:

 

Niestety pacjent, którego do nas przywiozła, nie wykazywał żadnych funkcji życiowych. Mimo to, ratownicy podjęli próbę reanimacyjną. Niestety, nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych. Lekarz, który był na dyżurze, stwierdził zgon mężczyzny*

 

Czy to zemsta?

 

W sprawie został zatrzymany mężczyzna, który pomagać miał sprawcy. 36-latek to znajomy Eweliny Ż. i jej męża. Mężczyzna jednak po przesłuchaniu został zwolniony.

Obecnie prokuratura bada sprawy osobiste i zawodowe zamordowanego dziennikarza oraz Eweliny Ż. Prokurator rejonowy z Chorzowa, Cezary Golik zapytany o wątek romansu w tej sprawie powiedział, że jest on brany pod uwagę.

 

Serwis „Chorzów Nasze Miasto” podaje:

 

Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić – morderstwa dokonano na tle miłosnym. Według niepotwierdzonych danych kobieta spotykała się z ofiarą na tle osobistym. Zabójca prawdopodobnie był z kobietą obecnie (lub wcześniej) związany.

 

Czy morderstwo Pawła K. to zemsta odtrąconego mężczyzny?

 

 

*cyt. se.pl