CELEBRYCI

Wojciech Mann zadrwił z Moniki Richardson: „światełko w tunelu beznadziei!”

74-letni Wojciech Mann to kultowy dziennikarz i prezenter, znany choćby z prowadzenia „Szansy na Sukces” w TVP2, czy audycji w radiowej Trójce. Obecnie pracuje w Radiu Nowy Świat.

W swoim najnowszym wpisie Wojciech Mann nawiązał do kryzysu na wschodzie. I tym właśnie dziennikarz uzasadniał swoją znikomą aktywność w sieci:

 

…tyle ostatnio złego się nawydarzało, że aż strach komentować. Ruscy mordują niewinnych ludzi i gwałcą wszystkie pisane i niepisane prawa. Wielki przyjaciel i idol Kaczyńskiego, Orban, wspiera Putina, a Ziobro broni Orbana i tak dalej…

 

Przyznał jednak, że pojawiło się „światełko w tunelu”, a chodzi właśnie o Monikę Richardson.

 

Richardson z Wojterkowskim – https://www.instagram.com/monikarichardson/

 

Wiosną 2021 roku dziennikarka rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim. Długo jednak nie była sama, bo związała się z Konradem Wojterkowskim. Mimo to, Richardson postanowiła „przepracować” swoje związki i udała się na terapię.

 

Ale pojawiło się światełko w tunelu beznadziei! Oto Monika Richardson opowiedziała światu, że poddała się terapii w sprawie swoich nieudanych małżeństw.

– napisał Mann.

 

Dalej kpi z zachwytów Moniki nad nowym partnerem:

Co więcej, z wypowiedzi wielkiej gwiazdy wynika, że jej poprzedni partner nie miał wyczucia estetyki. A nowy za to ma i, jeśli tylko ma pieniądze, to jedzie do Mediolanu po garnitur.

 

Mimo wszystko, zainteresowanie mediów plotkami, Wojciech Mann uważa, za pozytywny sygnał. W drwiącym tonie podsumował:

Duża ulga. Ważne sprawy wracają na należne im miejsce. Może więc świat pomału wróci na właściwe tory.

 

Wracamy do normalności? 🙂

 

Zobacz też:

Kapryśna gwiazda? Edyta Górniak bez TEGO nie zaśnie w hotelu!